Zklamaná Martha Issová: Sprostý útok na její malou dceru (2)! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. února 2023

Svátek slaví Jarmila, zítra Dobromila

Zklamaná Martha Issová: Sprostý útok na její malou dceru (2)!

Martha Issová byla z reakce na její dceru Františku šokovaná.
Martha Issová byla z reakce na její dceru Františku šokovaná. (Foto Aha! - Monika Navrátilo, ara )

Maminka Martha Issová (33) má s režisérem Davidem Ondříčkem (45) dcerku Františku. Z dcerky má samozřejmě velkou radost a o to víc jí dokáže zranit, když se ji někdo neprávem křivdí a je na ní sprostý.

Malou Františku bere Martha téměř všude, minulý rok se už zúčastnila i filmového festivalu v Karlových Varech. O to je pak větší překvapení, když někdo proti přítomnosti dítěte protestuje na dětském hřišti!

„Jednou se mi stala taková šílená věc a byla jsem z ní dlouho v šoku, vlastně jsem dodnes. Loni touhle dobou jsme seděli na zahrádce v restauraci, kam chodíme docela často. Je tam i skluzavka, pískoviště a tak, takže tam evidentně s dětmi počítají. Seděli jsem tam jen já s kamarády a s Františkou a nějakej pán a paní,“ vzpomíná Marthla pro Blesk TV Magazín.

„Františka šla k pískovišti a cestou se zastavila u jejich stolu a asi z metru na ně koukala. A ten pán se na mě otočil a řekl mi: »Prosím vás, buďte tak laskavá a vemte si to dítě! Kdybych chtěl, aby na mě čuměly děti, tak půjdu na dětský hřiště!«

Takové chování bylo pro herečku velkým šokem, zvláště po zkušenostech za velkou louží, kde se prý lidé chovají úplně jinak. Martha s manželem a malou Františkou v Americe delší dobu bydleli a návrat do rodné hroudy byl velkým vystřízlivěním.

„Když jsme se tam procházeli po městě, tak se nestalo, aby kolem prošli lidi a nezamávali, neřekli pár slov. Shodou okolností jsem teď měla pár dní volna, tak jsme byli na chalupě. A Fany se naučila zrovna říkat »ahoj«, takže zdraví úplně každýho. A velmi často se stalo, že jsme šli po vesnici naproti sobě my a nějaký člověk, nikde nikdo jinej. Fanča řekla: Ahoj! A ten dotyčnej vůbec nereagoval. My Češi jsme prostě nějací takoví zapouzdřenější,“ uzavírá herečka.Přečtěte si
lukreciaborgia
20. 7. 2014 • 17:54

beladona-a nejen to,některé aerolinie v USA ,.prodávají "bezdětné"letenky.Nevím,jak bych to nazvala česky.,ale v letadle nesmí být děti.totéž některé obchody.Už aby to bylo u nás.

ouha
20. 7. 2014 • 14:38

Pokud ze dvou reakcí usuzuje na mentalitu celého národa, tak jen dokazuje, že je nebetyčně hloupá. O "křivdění" dítěti nebo "sprostotě" vůči němu nemůže být v tomto případě ani řeč. Je ale úsměvné, když zrovna Issová, která se proslavila především vulgaritou prvního řádu "Přemluv dědka, přemluv bábu...", mluví o sprostotě. Ta osoba si vůbec nevidí do úst. Holčičku má krásnou, ale dost možná, že se holčička maminčinou vinou bude s nevlídností potýkat častěji, i když za matčinu blbost nemůže.

haha
20. 7. 2014 • 10:09

svatá pravda

beladona
18. 7. 2014 • 00:10

beladona
18. 7. 2014 • 00:08

Jo, na tohle platí stát mateřskou, na tu je, ale na důchody není, Issová by o tom po tom klipu něco vědět mohla. tahle generace, to je generace malých prevítů, kteří mají už teď navrch nad matkami a matky líné jak nevím co ani neučí děti na nočník a děti mají plíny do 2 let a cpou se hranolkama a mají pak průjmy a hygienu mytí rukou ani neznají atd. je to děsný

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.