Drsná zkouška ve Farmáři: "Zabijte zvíře!" | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Drsná zkouška ve Farmáři: "Zabijte zvíře!"

Farmáři a farmářka testují své hosty. Kdo obstojí a kdo uteče?
Farmáři a farmářka testují své hosty. Kdo obstojí a kdo uteče? (TV Prima)

Nápadníci se už na farmách svých vyvolených zabydleli, ale ještě se musejí ledacos naučit. Farmáři a jedna farmářka se rozhodli testovat uchazeče o jejich srdce často poměrně drsným způsobem. A některým soutěžícím to není po chuti. Čtěte už teď, co se stane v pátek v dalším dílu…

Tanečník Jiří se nezdá…

U Jiřího to dámy taky nebudou mít lehké. Milovnice zvířat Miluška a Alenka nejsou příznivkyně zabíjení domácích zvířat – a právě to bude Jirkova zkouška. Eva se sice také na samotný akt porážky zrovna netěší, ale pak se odborně ujme stažení králíka z kůže.

Pavel: Ten dům jsem nechal chátrat pro vás

U Pavla se jeho milé pouštějí do rekultivace statku, protože se už nemohou dívat na neutěšený stav kuchyně. Chtějí mu totiž ukázat, že se může změnit, i když se mu to zdá nemožné. Hlavně se s tím moc „nesáčkovat“, to je heslo Pavlových panenek. Ten zase tvrdí, že svůj statek nechal v neutěšeném stavu schválně, aby si je otestoval. Co na to řeknou jeho nápadnice?

Petr a jeho romance na traktoru

Petr mezi svá děvčata rozdělí úkoly k prověření jejich kvalit – sekání kosou, sběr jablek a kydání u prasat. Renata jde sekat kopřivy s kosou, která každou chvíli padá, Kamile se lepí shnilá jablka na ruce. Nejvíc si svůj úkol užívá Katka, která to bere spíš jako zábavu. Navíc zbytek odpoledne stráví sama s Petrem na traktoru. Naštve to její sokyně?

Hasan překvapivě našel se Zuzkou společnou řeč

Martin s Tomášem se snaží získat Zuzčino srdce dobrým jídlem, ale nevědomky tak nechávají prostor Hasanovi, který si s ní může nerušeně a hlavně o samotě povídat! I když byl Martin ze začátku favorit, poměry sil se začínají vyrovnávat. Zuzka totiž sympatickému „Soptíkovi“ už moc nevěří. Hasan překvapí Zuzku tetováním; zdá se, že toho mají společného víc, než si Zuzka vůbec dovedla představit.

Josef už žvanění dam nezvládá…

Josefovy dámy mají podle jeho slov ústa souměrná a hubu jako splav, a tak se rozhodl zkrotit jejich výřečnost prací na poli. Jenže Kataríně se jeho dirigování moc nelíbí a nenechá si jen tak přikazovat, co má dělat. Zato Libušce Josef vyhovuje, i když se jí zdá trochu zvláštní. Další pikantnosti uvidíte už v pátek na Primě.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.