Vozíčkář Landovský s cukrovkou: Může přijít o nohy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Vozíčkář Landovský s cukrovkou: Může přijít o nohy!

Pavel Landovský na vozíku při Cenách české filmové kritiky.
Pavel Landovský na vozíku při Cenách české filmové kritiky. (Foto Aha! – Pavel Machan)

Zhýralý život si vybírá krutou daň! Pavel Landovský (77) skončil na invalidním vozíku. Legendární mladý Boháček nemůže kvůli cukrovce chodit. Herec může přijít o nohy!

Landovský trpí cukrovkou dlouhé roky, ale na dietu kašle. Projevilo se to hlavně na chůzi. Napřed se bolestivě pohyboval pomocí hole, teď už je odkázaný na vozík.


„S Pavlem nehneme,“ svěřila Aha! hercova sestra Helena Landovská (76). Bývalá barrandovská produkční se o svého bráchu bojí. „Jde mi na nervy, jak všem stále nadává. Když si vzpomenu, jaký to býval vtipný a zábavný chlap. Nečekala jsem, že to takhle dopadne,“ dodala smutně Landovská, která žije v Kytíně pár desítek metrů od něj. Sama se nedávno zranila na noze a potřebuje pomoc rodiny. Obavy o bratra ji vysilují.

Jaruš hrozí

Pro důkaz, jak dopadne cukrovkář, který ignoruje rady lékařů, nemusíme chodit daleko. Jaroslava Hanušová podstoupila loni postupně amputaci obou nohou a teď bojuje o život.
Autor:  höh

Přečtěte si
va45
12. 2. 2014 • 22:20

A teď toho vožralu začnite všichni litovat.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.