Slováček se kaje: Kok*t jsem já! A pak ho ukázal... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

Slováček se kaje: Kok*t jsem já! A pak ho ukázal...

Ukazuje svého k*kota.
Ukazuje svého k*kota.  (Alexandr Malachovský RINGIER AXEL SPRINGER / Blesk)

Pátrá jako Columbo, pravdy se ale Karel Gott (74) ještě nedopídil. Řekl o něm kamarád Felix Slováček (70), že je kok*t nebo ne? „Do této chvíle mi Felix nezavolal,“ řekl včera deníku Aha! Gott. „Já mu volám pořád. Je buď vypnutý, nebo mi to nebere,“ reaguje Felix. A Karel? „Felix mi nevolal,“ tvrdí.

Slováček údajně na Slovensku v družném rozhovoru se zpěvačkou Sisou Sklovskou (48) prohlásil, že Gott je nevyzpytatelný kok*t. Alespoň to tvrdí zdroj z televize Markíza, která rozhovor natáčela.

Felix nejprve pro Aha! prohlásil, že nemluvil o Gottovi, potom zase, že neví, o kom vlastně mluvil, protože byl podle svých slov opilý a nic si nepamatuje. Gott chce ale slyšet od kamaráda, se kterým ho pojí přátelství a spolupráce téměř 50 let, pravdu. „Já mu opravdu volám a nemůžu se dovolat. Až se mi to podaří, řeknu mu, že kok*t jsem já, a on, že je božský... A taky mu povím, že bych ho kvůli takový kok*tině opravdu nerad ztratil, protože přátelství s ním si velice vážím,“ řekl včera deníku Aha! Slováček. Jako trumfové eso z rukávu nakonec vytáhl z kredence hrnec s nápisem MINI COCOTTE. „Kok*t nemusí být to, co si každý myslí. Pro mne je to třeba tenhle zapékací hrnec, který jsem si přivezl z Francie,“ dodal se smíchem.Autor:  mir

Přečtěte si
rezacek
29. 11. 2013 • 16:28

Oba jsou ko.koti. Jeden, že přemýšlí ko.kotem a nedává si pozor na rypák, co mu z něj ve vožralosti leze, druhý, že se takovou ko.ko.tinou vzrušuje.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.