Pleška "Žito" Landa vzbuzuje strach! Může promluvit na Slavících! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. prosince 2023

Svátek slaví Svatoslav, zítra Barbora

Pleška "Žito" Landa vzbuzuje strach! Může promluvit na Slavících!

Zpěvák Daniel Landa vzbuzuje hrůzu v pořadatelích Slavíků!
Zpěvák Daniel Landa vzbuzuje hrůzu v pořadatelích Slavíků! (Foto: Aha! - Marek Pátek, ČTK, koláž Ahaonline.cz)

Blížící se vyhlášení výsledků ankety Český slavík 2013 má letos několik otazníků, které mohou pěkně zamíchat kartami. Určitě je podezřelá ohlášená neúčast Karla Gotta (74), kvůli jeho vystoupení u našich západních sousedů. Tím se otevírá spekulace, že letos vyhrát nemusí. A druhou, mnohem pikantnější okolností jsou obavy organizátorů z dalšího extempore Daniela Landy (45).

Agrese a černý kohout

Není divu. To co se odehrálo minulý rok, to tu ještě nebylo. Dan se v přímém přenosu prohlásil za kouzelníka Žita, když k mikrofonu nakráčel s černým kohoutem v podpaží. To, co následovalo byla podívaná pro otrlé. Zpěvák se rozpovídal v emotivně laděném projevu plném vulgarit, výhrůžek a pomatených konstrukcí. Obsah sdělení byl často zřejmý jen jemu samému, ale útočný projev zaskočil všechny u televize i ve Státní opeře.

Strach z dalšího projevu

Nu, a letos hrozí Žitovo strašení opět! Jako jeden z favoritů soutěže může opět získat ocenění, a tím i prostor k dalšímu projevu. " Bojíme se, aby v případě převzetí některé z cen neměl opět drsný projev jako loni," řekl magazínu Aha! TV zdroj ze štábu. Jakpak by si s lehce agresivním plešounem poradil moderátor Jan Kraus (60)? To je otázka, nicméně poměrně vtipná představa. Pořadatel Landovi promluvit umožní

"Jsme zvědaví, zda vůbec na galavečer dorazí, a pokud nějaké ocenění získá, na pódiu promluví. Více to nechci komentovat," prohlásil šéf pořadatelské agentury Jaroslav Těšínský. Každopádně by možná další mentální výhřez "spravedlivého" Dana Landy celou šaškárnu krapet přiostřil a bylo by více zábavy. Uvidíme, necháme se překvapit.

Na Ahaonline.cz můžete v sobotu sledovat aktuální reportáže z průběhu předávání cen!

Podívejte se na video výstupu z minulého roku:Přečtěte si
jiriforman
22. 11. 2013 • 11:55

Každopádně nech vystoupí a promluví. Bude sranda

jiriforman
22. 11. 2013 • 11:55

Když člověk Landu slyší a vidí, tak i ví...... a obrázek si o něm udělá

prroud
22. 11. 2013 • 09:14

Nebylo by mozna od veci se zamyslet a pojmout jeho vystupy s nadhledem a jeho ironii,kterou evidentne nechapete..........mozna by vam pak docvaklo par jinejch dulezitejch veci,se kterejma nemuze na svetlo v uplne vaznym tonu.

prroud
22. 11. 2013 • 09:12

Malo toho vite o Landovi.........."konzumenti". A aha zrejme dostalo taky prikaz ho zesmesnit a s nim i vyraz spravedlnost. Tak je to vzdycky,kdyz se vrchnost boji!Hasi kazdou jiskricku o neco lepsiho hned v zarodku!Aby si na vas dal mohla pomahat! A vidim,ze to na "stado" bajecne funguje,podle vasich reakci......

lpitriska
22. 11. 2013 • 08:26

z koho čeho takže zzzzzz Landy

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.