Hitparáda trapasů aneb úlety ze Slavíků 2013! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Hitparáda trapasů aneb úlety ze Slavíků 2013!

Petr Čtvrtníček se s veřejností podělil o své pozadí!
Petr Čtvrtníček se s veřejností podělil o své pozadí! (Foto: Aha! - Pavel Machan, Zbyněk Pecák)

Honosný večírek ve Státní opeře měl pochopitelně i své stinné stránky. Ať už to byly nepochopitelné problémy se zvukem, přes podivné výstupy umělců, až po individuální nevkus v oblékání. Kdo to tedy projel na celé čáře?

Čtvrtníček ukázal p*del!
Jednoznačně v této kategorii trapasů kraluje zadnice herce Petra Čtvrtníčka. Známý vtipálek si zřejmě nemohl pomoci a musel vyjádřit svůj postoj k nafintěnému osazenstvu v publiku. To by samo o sobě nebylo špatné, ale dívat se na jeho zadní výstřih za moc nestálo.

Rychtář dělá ostudu již od pohledu
Příchod vládce pekel Josefa Rychtáře s jeho venkovskou image nezachránila ani Džambulka v pěkných fialových šatech. O bývalé zpěvačce se aktuálně píše v superlativech, neboť od léta to s ní šlo trochu nahoru. Kolozubý šedivák z Říčan jí ovšem příliš důstojný doprovod nezajistil, takže další paleček dolů.

Disko trysko Lucie Bílé a nepěkný synek
Lucie Bílá sice vypadala dobře, ale má mínus ze dvou důvodů. Jednak její tuctový disco hit s tanečníky působil značně vyčpěle a neoriginálně, měla by se nad svým repertoárem vážně zamyslet. Druhak měla lépe dohlédnout na svého čerstvě plnoletého synka Filipa Kratochvíla. Ten vypadal opravdu děsně a určitě by mu starý pytel slušel víc, než image ledabylého adolescenta-kriminálníka prodávajícího v Brooklynu drogy.

Neforemná Ewa Farna a její "píseň"
Věčný problém jménem Ewa Farna nezklamal ani tentokrát. Svého milence v osobě kytaristy její kapely už neskrývala, ale opět zazářila nevkusným pytlovitým oblečkem a kšiltovkou. O hudební kvalitě její produkce netřeba mluvit. Zkrátka děs.

A trochu toho nevkusu...
No a na závěr tu máme několik módních nedostatků. Berdychova milá Ester Sátorová zvolila poměrně odvážné šaty s lehce spartakiádními pruhy. Výsledek byl ovšem rozpačitý.

Anna K. vypadala jako babička na pohřbu a její večerní outfit se k ní absolutně nehodil.

Dost podivně působila i ženština, kterou si na večírek přivedl mumlavý starý kníže. Jako jeho dcera nevypadala, zato byla celá tak nějak podivně "přefouknutá", zkrátka podivná.Přečtěte si
ninka64
25. 11. 2013 • 21:38

IQ tykve.

verajc
25. 11. 2013 • 17:05

tak to mě pobavilo byl tam výkvět inteligence

ivoadler
25. 11. 2013 • 09:20

Jó, když jsem to viděl na Primě ve VIP, tak jsem si řekl, dyť je to švindl. Ale účel to splnilo.

weirdov
25. 11. 2013 • 00:49

nesouhlasim s autorem clanku, Ewa Farna zpivala dobre,jeji kila mne nezajimaji,zato jini meli intonacni problemy a o tom zadna zminka

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.