Proč Džambulka nezůstala po Slavíkovi na rautu? Musela jít »hákovat« do Rychtářovy firmy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. července 2024

Svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk

Proč Džambulka nezůstala po Slavíkovi na rautu? Musela jít »hákovat« do Rychtářovy firmy!

IPRAHA - CENTRUM, 23. listopadu  19:50  Manželé vstupují do Státní opery.
IPRAHA - CENTRUM, 23. listopadu 19:50 Manželé vstupují do Státní opery.  (Foto Aha! – Zbyněk Pecák, Pavel Machan, koláž Ahaonline.cz )

To je ale překvapení! Hned po přímém přenosu Českého Slavíka nasedla Iveta Bartošová (47) i s manželem Josefem Rychtářem (55) do auta a zmizela zpět domů. Jenže manželský pár musel ještě v noci pracovat. Iveta si nevydělávala zpěvem, ale jako telefonní operátorka v manželově firmě.


Jako Fénix z popela povstala Iveta Bartošová po svém letním výletě do Itálie. Jem málokdo věřil, že se ještě někdy objeví na veřejnosti. Natož na mediálně sledované akci.

Na slavičí raut pořádaný ihned po přímém přenosu se ale Džambulka s manželem nedostavila. Za rychlým uprkem ze Státní opery stály Pepovy pracovní povinosti. „Iveta mi skutečně pomáhá v mé práci, tak jako já se snažím jí pomáhat a ulehčovat v její práci,“ potvrdil deníku Aha! Josef Rychtář.

Vzhedem k tomu, že Džambulčin manžel vlastní bezpečnostní agenturu, není nic neobvyklého, že musí pracovat i v noci. „Je to taková dělba práce, tak jako je to běžné v každém jiném manželství,“ objasnil rodinné poměry Rychtář.

Je vidět, že manželství Bartošové prospívá víc, než si dovolili doufat i ti největší optimisté. „Máme v sobě vzájemnou velkou oporu. Prožíváme opravdu krásné harmonické manželství,“ zhodnotil dvouměsíční svazek Ivetin nový zaměstnavatel.

Kraus je nadchl

„Po cestě v autě jsme hodně diskutovali o výkonu pana Krause (60) a oba jsme se shodli, že je to jeden z našich nejlepších moderátorů,“ nešetřil chválou na průvodce letošního předáván Slavíků Josef Rychtář, který v minulosti dokázal, že se nebojí i nepříjemně kritizovat.
Přečtěte si
hejhej
28. 11. 2013 • 17:00

alfin:Bartošce nic nedochází. Mnoho lidí si jí pamatují z poslední doby pochcanou, ožralou. Ksicht toho násilníka je odporný. Bartošová s Rychtářem a ušákem jsou jen bulvární prostituti.

blackpetr
26. 11. 2013 • 21:57

Opomenu vzhled. Prolhaná pomlouvačná Džambule stud nezná.

blackpetr
26. 11. 2013 • 21:53

Nedej se znechutit francko, fanoušci Džambulových i tak pravdu slyšet nechtějí.

blackpetr
26. 11. 2013 • 21:51

Proč by měla exmanželka nadále zabezpečovat svým vzděláním a kvalifikací papírové předpoklady nutné pro takovou firmu?? Džambule si maturitu vyzpívala... Článek je zkrytou reklamou Paroháčovy upadající firmy. Možná ji takým způsobem udrží nad vodou.

blackpetr
26. 11. 2013 • 21:39

Protože svou rodinu pomluví, na krátký čas si vždy najde náhradní rodinu, kterou pak (jak jinak) pomluví. A přece se najdou lidi , co tohle obdivují.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.