Otakar Brousek: Nemoc ho připravila o kšeft, ve StarDance ho nahradí Preiss! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. února 2023

Svátek slaví Jarmila, zítra Dobromila

Otakar Brousek: Nemoc ho připravila o kšeft, ve StarDance ho nahradí Preiss!

Viktor Preiss půjde na taneční parket místo Otakara Brouska.
Viktor Preiss půjde na taneční parket místo Otakara Brouska. (Foto Aha! – Martin Hurda, ČT, koláž Ahaonline.cz)

StarDance se poprvé bude muset obejít bez charakteristického hlasu Otakara Brouska (89). Herce, který v létě bojoval o život a musel podstoupit operaci plic, už při taneční soutěži neuslyšíme. Taneční páry bude na parket zvát hlas Viktora Preisse (66).

Brousek na konci září při oslavách svých narozenin sliboval, že se k práci ještě vrátí. „Dělám vše proto, abych mohl znovu na jeviště a před mikrofon. Držte mi palce,“ požádal herec své nejbližší. Nevyšlo to ale úplně podle jeho přání. StarDance musel vzdát.


Česká televize si proto jako »náhradníka« vybrala Viktora Preisse. Paradoxně právě on se na Brouskově narozeninovém mejdanu snažil oslavence rozveselit a přimět k návratu. „Chci se s tebou ještě v naší šatně setkat. Strávil jsem s tebou třetinu života,“ objímal Preiss Brouska.

Teď ho zastoupí v 6. řadě StarDance, která startuje už zítra večer.Přečtěte si
denia
18. 11. 2013 • 09:48

to mandat : pan Brousek nechce nikde skákat jako kohout,on tam přece namlouval svým hlasem ono : "přijďte na parket". A i v 89letech měl hlas jako v mládí bude mi chybět.

mandat
2. 11. 2013 • 06:48

V 89 letech chce tam skakat jak kohout? To nemyslite vazne ????????????

japoko
1. 11. 2013 • 14:33

to tetajulca: Já zas vidím zástupy mladých "manažerů", kteří kromě špatné angličtiny a znalosti posledních modelů mobilů neumějí vůbec nic! Sice vím že plně kvalifikovaná, samostatně myslící pracovní síla se novodobým majitelům firem do krámu nehodí, ale podle toho to také všude vypadá. Takže nejen věk je rozhodující, což nevylučuje, že řada starších zaměstnanců si již má dát "pohov".

tetajulca
1. 11. 2013 • 12:58

Nejen herci. Na spoustě dobrých míst jsou k židli přilepení důchodci, kterým se nechce z dobrého místa. Když si potřebují přivydělat, ať jdou někam kde je bude potřeba, třeba zametat ulice, doplňovat zboží nebo podobně. Pro lidi v aktivním věku pak nejsou místa na které mají vzdělání. 70letého náměstka, který se klepe jako sulc, bych chytil za flígr a jdi si užít důchod, jistě ho malý nemáš!

vilaamalka
1. 11. 2013 • 11:24

Hodně lidí vyhodí z práce už kolem padesátky,ale herci chtějí pracovat ještě ve 100 letech.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.