Cizoložství Dagmar Havlové: Baletce zničila rodinu a vzala dceru! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. června 2024

Svátek slaví Alois, zítra Pavla

Cizoložství Dagmar Havlové: Baletce zničila rodinu a vzala dceru!

Jana Ostrá po letech promluvila.
Jana Ostrá po letech promluvila. (Reprofoto z knihy Dagmar Havlová - první ucelený pohled na život a kariéru Dagmar Havlové-Veškrnové)

Po letech se objevily poměrně drsné informace, jak to měla Dáša Havlová s morálkou v dobách, než šla jako první dáma ostatním příkladem. Baletka Jana Ostrá prolomila mlčení a popsala své životní trápení v nové knize Dagmar Havlová - první ucelený pohled na život a kariéru Dagmar Havlové-Veškrnové. V této publikaci se o bývalé první dámě objevuje nicméně řada dalších, šokujících skutečností.

Mezi lety 1985-1988 Veškrnová rozvrátila fungující manželství Jany Ostré a pomocného režiséra Jiřího Ostrého. Dvojice se do sebe zamilovala během natáčení filmu Chobotnice z II. patra. Ačkoli Dáša věděla, že Jiří má rodinu a malou dcerku Lucku, naprosto bez výčitek si šla za svým. Svědčí o tom i výňatky z rozhovoru pro časopis Záběr v roce 1986. Cizího manžela označovala jako "můj muž" a jeho dítě "moje druhá dcera".Utrpení, které sebestředná herečka způsobila nevinné baletce bylo do nebe volající. "Mám v opatrování už rok ještě jednu dceru. Je jí sice šestnáct let, ale starosti s její výchovou mám taky," prohlásila ve zmiňovaném interview. Dáše bylo 33 let. Dcera Nina, kterou měla z prvního manželství s hercem Radvítem Novákem (59) tak dostala sestru, ani nevěděla jak.

Když popisovala výčet hostů na vánoční svátky, přivlastnila si automaticky rodinu někoho jiného: "Rodiče, sestra, moje dcerka Ninuška, Lucka a můj muž." To, že byl Jiří Ostrý zákonitým mužem Jany Ostré do roku 1988 Dagmar nevadilo. A on byl do populární herečky zblázněný. "Můj muž s ní chodil, ale zůstával ještě téměř dva roky mým  manželem," řekla Jana Ostrá autorům nové knihy nesoucí název Dagmar Havlová.

Jiří se s Dášou několikrát rozešel, ale vždy si ho získala zpět. Nakonec si ji ale stejně nevzal, i když nepochopitelně svědčila u rozvodového soudu proti Ostré. Šlo o svěření péče dcery Lucky do rukou otce. To měl být podle baletky nápad herečky, protože Ostrý takhle neuvažoval. "Lituji zničených let, rozpadu naší rodiny a následků na mém a dceřině zdraví. vadí mi, že i vnoučata to mají složitější. babička a dědeček mají být přeci spolu, ne?," bilancuje Jana Ostrá v nově vydané knize.Autor:  moc

Přečtěte si
Jaroslav Vašíček
27. 12. 2023 • 16:20

Tento dotaz patří "kov 3"Nemám rád vulgární slova,ale v tomto případě nevím jak položit otázku.

Jaroslav Vašíček
27. 12. 2023 • 16:13

A ty jsi kurevník?

Jaroslav Vašíček
27. 12. 2023 • 16:10

Inko, z vás čiší jen závist,že?Když nemohu říci něco kladného tak mohu ještě pomlouvat a špinit.Moje moudrá maminka mě učila "když nemůžeš o někom říci něco kladného,tak mlč" Praktikoval jsem to celý život a nelituji. Dnes je mi 92 let a mám rovnou páteř a čisté svědomí.

Jaroslav Vašíček
27. 12. 2023 • 15:55

Mám rád,když ženy perou prádlo druhých a samy chodí ve špinavých kalhotkách!!!

Jaroslav Vašíček
27. 12. 2023 • 15:46

Jenda OO33 - Dokaž to a pak t.eprve piš!Jinak je to od tebe křivárna!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.