Vyhlášení Mužů roku v Londýně: Michael Douglas je legendou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Vyhlášení Mužů roku v Londýně: Michael Douglas je legendou!

Michael Douglas
Michael Douglas (Reuters)

Na šestnáctém udílení cen časopisu GQ Muži roku se sešla pěkná řádka slavných, oči všech se ale upíraly na jediného muže – Michaela Douglase (68)!

Jak nese americký herec svou rodinnou krizi, kvůli které se nedávno po 13 letech manželství odstěhoval od Catherine Zety-Jones (43)? Douglas všechny překvapil. Byl žoviální jako vždy, žertoval o orálním sexu a na závěr galavečera v londýnské Královské opeře obdržel čestný titul Legenda z rukou svého kolegy Samuela L. Jacksona (64).

Rovněž některé přítomné dámy se vytáhly a prezentovaly se v kouzelných róbách, které braly dech. Královnou večera byla modelka Rosie-Whiteley Huntington (26), jejíž bílé přiléhavé šaty nádherně kopírovaly její dokonalou postavu. Zastínila i herečku z Harry Pottera Emmu Watson (23), jejíž podivný světlý top od módního domu Balenciaga vzbudil rozporné reakce.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.