Protekční syn Veroniky Žilkové: Bude hvězdou Cest domů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Protekční syn Veroniky Žilkové: Bude hvězdou Cest domů!

Syn Veroniky Žilkové míří do Cest domů!
Syn Veroniky Žilkové míří do Cest domů! (koláž Ahaonline.cz)

Tak i další potomek herečky Veroniky Žilkové (51) se dostal do světa showbyznysu! Po modelce Agátě Hanychové (28) se do centra zájmu dostává její syn Vincent (15).

Mladý herec Vincent už má zkušenosti z divadla, kde si dokonce zahrál i se svojí sestrou Agátou. Veronice Žilkové se ho také podařilo dostat do pořadu VIP Prostřeno, kde se měl možnost předvést před kamerami.

Předchozí průprava a zřejmě trochu i popularita jeho rodiny mu nakonec zařídila roli i v Cestách domů, kde bude hrát syna Igora Chmely a Jany Janěkové ml.

Hrát bude puberťáka Michala, kterému se zrovna rozcházejí rodiče. „Těším se na každý obraz. Většinou hraju s Igorem Chmelou, to je pro mě skvělá škola. Učím se od něj, když ho sleduju při práci,“ říká Vincent o průběhu natáčení. A protože by prý kvůli roli udělal cokoliv, neváhal si v Cestách domů oholit vlasy.

„Snažím se vyšlapat si tu cestu sám. I když vím, že ještě dlouho se o mně bude mluvit hlavně jako o synovi Veroniky Žilkové než jako o Vincentovi Navrátilovi. Ale s tím počítám,“ říká mladý herec smířlivě.Přečtěte si
alexa-lexa
1. 8. 2013 • 12:06

No to je fakt DĚS!!!! To nestačí,že nastrčila do televize a všude kam se dalo tu svojí rozhoďnožku Agátu??? Ještě zase bude cpát před kameru tohohle šerednýho fakana,co nic neumí?? Z Agáty vychovala děv-ku a co chce aby bylo z tohohle ušáka??? No fůůůůůj!!!

jity
1. 8. 2013 • 09:53

Jakou hvězdou, vždyť když ve VIP vaření předváděšl Ivě Janžurové nějakou scénku, tak ona řekla, že o herectví se zatím u něj nedá vůbec mluvit. Ta tomu snad rozumí, má už něco odehráto.

defakto
1. 8. 2013 • 09:08

.....tenhle je vlastní , ti nevlastní (2 děti ) už dávno od Žilkové utekly !

malejavelkej
1. 8. 2013 • 08:32

Pardon, mělo být: není ničím...

malejavelkej
1. 8. 2013 • 08:31

Jakou hvězdou, proboha? Není ničí, jen synem Žilkové. Dnes je "hvězda" každý, kdo se jen mihne v nějakém stupidním seriálu. To je úroveň.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.