Chcte být trendy: Oblečte se jako Vojta Dyk! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Chcte být trendy: Oblečte se jako Vojta Dyk!

Vojta Dyk má styl.
Vojta Dyk má styl.  (koláž Ahaonline.cz)

Milé dámy, že se vám také líbí? Je to charismatický idol, velký fešák tenhle Vojta Dyk (27). Zpěvák, herec, frontman skupiny Nightwork se obléká nápadně i nápaditě. Upoutá tak nejen bezelstnou, klukovskou tvářičkou, ale i pestře laděným outfitem. V posledních dnech ukázal mnoho ze svých módních kreací. Co si takhle obléct toho svého. Možná nebude úplný Dyk, ale třeba vám ho aspoň připomene. Stylista Dušan Chrástek (32) vám dává zelenou.

Pro Aha! okomenovat módu podle Vojty Dyka. Což je evidentně muž, který se nebojí barev. Módní exhibicionista, jenž je odvážný, originál a vždy sám sebou. „To se mi na něm líbí, jede si tu svou,“ říká stylista Chrástek. „Je tam samozřejmě i pár chyb, ale Vojta je individualista, takže mu nemůžu ve všem radit,“ směje se Dušan Chrástek.

Na modely Vojty Dyka se podívejte v galerii.

Naše tipy:

Vojta se nebojí kombinovat, má rád barevnost a výraznost. Dušan s ním chodí nakupovat sice i do drahých podniků, kde utratí desetitisíce, ale doplňky nakupují v různých obchodech. Kloboučky, retro brýle, extravagantní brýle i arabské šátky nakoupíte levně v H&M.
Autor:  ak

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.