Vojta Dyk a Eva Pilarová: Usmíření při zapíjení syna! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. února 2023

Svátek slaví Milada, zítra Apolena

Vojta Dyk a Eva Pilarová: Usmíření při zapíjení syna!

Vojta Dyk a Eva Pilarová jsou už zase na stejné vlně.
Vojta Dyk a Eva Pilarová jsou už zase na stejné vlně. (Aha! - Roman Souček, Pavel Machan, Marek Pátek)

Vojta Dyk (27) se v pondělí brzy ráno stal otcem. Syna Aloise je třeba zapít, a tak Dyk večer uspořádal oslavu ve své „základně“ La Fabrika, kde se objevila řada známých tváří i nečekaných hostů. Mezi nejpřekvapivější patřila Eva Pilarová (74), která měla mít nedávno s Dykem nepříjemný konflikt.

Celý spor vznikl kvůli plánovanému duetu Evy Pilarové a Vojty Dyka. Vše už prý bylo připravené a z části natočené, když se Dyk dozvěděl, že autorem skladby je Jarek Šimek, který skládá hity mimo jiné pro Ivetu Bartošové. A v tu chvíli podle informací týdeníku Sedmička Dyk od projektu couvnul s tím, že nechce mít ve svém repertoáru podobný propadák jako »Heja, heja«.

„Vůbec se o té písni nebavme, zapomeňme na ni! Ta píseň zkrátka nebyla na CD zařazena. Nikde jsem neinzerovala, že tam bude nějaký bonus,“ reagovala Eva podrážděně na dotaz magazínu Sedmička. A spolupráce se tedy nakonec neodehrála. Jak se ale zdá, vše už je mezi Dykem a Pilarovou zase v pořádku. Zpěvačku mu přišla popřát k otcovství s velkým úsměvem.

A tak, zatímco maminka Táňa Vilhlemová (34) je s malým Lojzíkem v porodnici, hrdý otec rozjel pořádnou party. Nechyběli na ní parťáci z kapely Nightwork Jan Maxián (29) a František Soukup (29) s partnerkami, dorazili i Jakub a Agáta Prachařovi.

Ťuknout si na zdraví přišli i Dan Bárta (43), Jiří Macháček (46) z kapely Mig 21 nebo Tonya Graves (43) a Matěj Ruppert z Monkey Business. S těmi se Dyk každoročně pravidelně potkává na letních festivalech.

Nečekaně se objevili také moderátor Libor Bouček (32) a stylista Dušan Chrástek (32). Co ale dělala na oslavě Dagmar Havlová (60)? Jako dlouholetá kamarádka Vilhelmové přece nemohla na oslavě chybět! Všechno platil Vojta, bylo tam asi 130 lidí a hojnost jídla. Pití teklo proudem,“ řekl nám jeden z hostů mejdanu, kde se zapíjel malý Lojzík. Ten je podle účastníků velmi podobný tátovi.Přečtěte si
gordon
16. 5. 2013 • 21:03

na striptýz už této partičce nezbyly finance?

lillyli
15. 5. 2013 • 16:52

Už se stalo...proč myslíš, že Geislerová a Vilhelmová jsou nejobsazovanější herečky? Talentem to nebude. To samé Macháček, Hřebejk...všechno to jsou pravdoláskaři...a pak jim není hanba si za ty paskvily nadělit Českého lva.

anezat
15. 5. 2013 • 13:06

Havlová při tom financování také mohla pomoct, na rozdíl od Dyka už se asi vlastního potomka nedočká.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.