Sobota měl poměr s Vondráčkovou: Její žárlivý manžel mu nakázal mlčenlivost! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. září 2022

Svátek slaví Michal, zítra Jeroným

Sobota měl poměr s Vondráčkovou: Její žárlivý manžel mu nakázal mlčenlivost!

Martin Michal si nepřeje, aby Luděk Sobota mluvil o poměru s Helenou Vondráčkovou
Martin Michal si nepřeje, aby Luděk Sobota mluvil o poměru s Helenou Vondráčkovou (koláž Ahaonline.cz)

Zní to neuvěřitelně, ale komik Luděk Sobota (70) v minulosti prožil románek se zpěvačkou Helenou Vondráčkovou (65). Přestože na tento úlet rád vzpomíná, Helena se k němu nehlásí.

Luděk Sobota se do Heleny Vondráčkové zakoukal při natáčení filmu Jen ho nechte, ať se bojí. Tehdy bylo oběma o 36 let méně a prožívali intenzivní lásku. „Ono nás to nějak sblížilo. Tenkrát jsem ji začal učit tenis, přestože jsem ho pořádně neuměl,“ zavzpomínal Sobota pro Prásk.tv

Herec je na svůj úlovek z mládí hrdý, ale Helena by nejraději všechny své předchozí partnery vymazala z historie. „Nesmím to moc nahlas nikde říkat, protože její muž si to nepřeje. V té době s ní ještě neměl nic společného, ale přesto mi dal najevo, že mu to vadí,“ překvapil Sobota, který s Vondráčkovou prožil půl roku. Martin Michal si ovšem nepřeje, aby tyto věci byly vytahovány na světlo.Přečtěte si
henes
31. 5. 2013 • 12:41

Je pravda že Vondráčková je stará hydra ale nepochopím co za mladana tomhle magorovi viděla....

letni
31. 5. 2013 • 10:00

Když si čtu v diskusi názory na Helenu Vondráčkovou,tak můžu potvrdit,že většina národa i v reálu ji nenávidí a ptá se zda ještě má mozek a proč nechodí kanálem.Na svou slepotu si vzpomene v bezmocnosti.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.