»Kriminálník« Mirek Dopita:Trest za loupežné přepadení? Dva roky basy s odkladem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. srpna 2022

Svátek slaví Jáchym, zítra Petra

»Kriminálník« Mirek Dopita:Trest za loupežné přepadení? Dva roky basy s odkladem!

Dopita s právničkou Kateřinou Filovou se budou dovolávat k Nejvyššímu soudu.
Dopita s právničkou Kateřinou Filovou se budou dovolávat k Nejvyššímu soudu. (Marek Pátek / Paparazzi)

Na karlovarském filmovém festivalu se loni v létě přimotal ke rvačce, když se snažil chránit dnes už expřítelkyni Agátu Hanychovou (27). A teď za to pyká. Bývalý přítel průšvihářky Agáty Mirek Dopita (30) stanul včera u Krajského soudu v Plzni, kam se odvolal napadený fotograf Lukáš Motl. Soud mu zpřísnil trest z půlročního dohledu na dvouletou podmínku.

„Nejsem spokojený s rozsudkem, takže se budu dovolávat k Nejvyššímu soudu,“ sdělil deníku Aha! Dopita. „Já jsem jen bránil slabšího člověka, rozhodně nemám na svědomí loupežné přepadení! Nejsem žádný kriminálník,“ rozčílil se hráč amerického fotbalu, který v létě amatérskému fotografovi pořádně nařezal za pořízení nelichotivých snímků Agáty.

Té už je ale situace kolem otce jejího syna Kryšpína (1,5) volná. „Agátu už tohle nezajímá,“ přiznal sklesle Mirek.

Co se ve Varech stalo?

Loni v červenci se Agáta Hanychová s přítelem Mirkem Dopitou na filmovém festivalu v Karlových Varech opili, čehož chtěl využít tamní amatérský fotograf Lukáš Motl. Vyfotil Hanychovou v intimních chvílích, proto Mirek zasáhl. Strhla se rvačka. Agáta přitom překousla paměťovou kartu z Motlova fotoaparátu. V září stanul Dopita u soudu, který mu vyměřil půlroční dohled a finanční náhradu škody ve výši čtyř tisíc korun, přestože žalující strana požadovala 220 000.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.