Dopitu rozčílila fotka Prachaře s jeho synem: "Kryšpína se nevzdám!" | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. srpna 2022

Svátek slaví Helena, zítra Ludvík

Dopitu rozčílila fotka Prachaře s jeho synem: "Kryšpína se nevzdám!"

Ztrácí Mirek Dopita syna? On si stojí za tím, že ne!
Ztrácí Mirek Dopita syna? On si stojí za tím, že ne! (Facebook, koláž Ahaonline.cz)

Stačí, aby na měsíc vytáhl paty z republiky, a už aby se bál, že jeho zasloužilé místo táty někdo nahradí! Takhle se momentálně cítí biologický otec Kryšpína (1,5) Mirek Dopita (30), který je už měsíc pracovně na Bali a jeho post hrdě zastupuje milenec Agáty Hanychové (27) Jakub Prachař (29)!

Agáta v pondělí bez Mirkovy přítomnosti syna pokřtila a teď ho vzala na chalupu do Orlických hor i s Jakubem, který Kryšpínovi statečně supluje tatínka. Společně připomínají dokonalou rodinku. Prachař už je na dítě zvyklý. V létě si tahle pseudorodinka užívala u moře a už zvládla i hory.

„Kdybych byla milující rodič, tak bych na dva měsíce neodjela,“ zlobí se Hanychová. „On je mi úplně jedno,“ uzavřela debatu o Dopitovi Hanychová. Ten se samozřejmě brání! „Kryšpína miluji a rozhodně se nehodlám vzdát práva na jeho výchovu. „To, že má Agáta známost, vůbec nic neznamená. U porodu jsem byl já,“ řekl rezolutně Dopita.
Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.