Hanychová na párty: Vypůjčené silonky a převlékání přede všemi | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Hanychová na párty: Vypůjčené silonky a převlékání přede všemi

Jakmile dokončila svou práci pro televizní pořad, jala se přímo v baru převlékat do pohodlnějšího ponča.
Jakmile dokončila svou práci pro televizní pořad, jala se přímo v baru převlékat do pohodlnějšího ponča. (Roman Souček / Paparazzi)

I módní expertka Agáta Hanychová (27) občas šlápne vedle a roní slzy sama nad sebou. Ve čtvrtek modelka dorazila na večírek rovnou z natáčení, kde ji navlékli do laciných šatů, které nosívají dívky s nechvalnou pověstí.

„Neměla jsem v autě jiné šaty! Silonky mi musela půjčit Sabina Remundová. Kdybych měla více času, sjedu se převléct domu,“ přiznala nešťastně Aguš, jež si neustále kontrolovala prsa.

Ta v rudých šatech opticky nabyla do obřích rozměrů. Jakmile dotočila své reportáže, převlékla se do pohodlných kalhot a rozlehlého ponča a vesele se bavila dál! „Teď se cítím mnohem lépe,“ prohlásila už spokojeně Hanychová. Příště si do auta přibalí trošku více garderoby, aby se tento trapas už neopakoval.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.