Agáta nečekaně otočila: Dopita si může vzít Kryšpína, kdy bude chtít! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Agáta nečekaně otočila: Dopita si může vzít Kryšpína, kdy bude chtít!

Agáta už souhlasí s tím, aby si Mirek bral syna k sobě.
Agáta už souhlasí s tím, aby si Mirek bral syna k sobě. (Koláž Ahaonline.cz)

Mirek Dopita (30) se konečně dočkal. Po několika měsících od rozchodu s modelkou Agátou Hanychovou (27), si každou volnou chvilku užívá se svým synem Kryšpínem (1). A to kdykoli se mu zachce. Hanychová už totiž otci svého dítěte nebrání ve styku.

„Kryšpína si může vzít, kdy bude chtít. S právníky určitě sepíšeme dohodu, na které se ovšem společně domluvíme,“ otočila po někdejších slovních přestřelkách modelka. Táta si tak Kryšpína může náležitě užít. „Je to pianko, pohodička s miláčkem,“ libuje si Mirek na Facebooku. Svého synátora totiž vyvezl poprvé na golfové hřiště.


Agáta se tak naplno může věnovat své profesi modelky. A nezahálí! Její nejnovější sexy fotky do kalendáře vznikaly v ledárně a masokombinátu, kde společně s Hanou Mašlíkovou spoře oděné porcovaly šunku. Zima prý Agátě nevadila, je zvyklá vystavoval své tělo v jakýchkoli podmínkách. Krátce po narození syna se v mrazu vydala na nádraží, kde nafotila kalendář. Kvůli zimě pak přišla o mateřské mléko. O několik měsíců se pak vyjela na Slovensko do hor, kde se nahá proháněla na snowboardu a před několika týdny zase ležela jen v negližé na kolejích.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.