Agáta Hanychová: Je definitivní KONEC! K Dopitovi se už nevrátí... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. května 2024

Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém

Agáta Hanychová: Je definitivní KONEC! K Dopitovi se už nevrátí...

S Dopitou je amen, jeho vztah s modelkou skončil. A může si za to sám.
S Dopitou je amen, jeho vztah s modelkou skončil. A může si za to sám. (Aha! – Pavel Machan, Marek Pátek)

Vztah Agáty Hanychové (27) a Mirka Dopity (30) skončil. Agáta sbalila syna a odstěhovala se na chalupu (Aha! včera informovalo). Záletný otec ročního Kryšpína si zřejmě myslel, že Agáta vtipkuje. „Mezi námi je to v pořádku,“ opakoval v pondělí stále dokola. Mezitím si ale jeho milá vše srovnala v hlavě a aniž by si to s ním vyříkala osobně, na sociální síti si změnila údaje o vztahu a uvedla: „Jsem nezadaná!“

Krize začala, když Dopita vyrazil za sexem do jednoho pražského bytu. Agáta tehdy tvrdila, že její snoubenec je nevinný. Pak ale sundala zásnubní prsten, a před pár týdny dokonce zrušila svatbu. Sbalila Kryšpína a odjela na chalupu v Orlických horách. „Budu tu až do konce prázdnin,“ řekla včera Aha! Hanychová.

Pak se asi vrátí do svého domu v Černém Volu. V tuto chvíli nemá ponětí o tom, co Dopita dělá a kde žije. „Nechci se k němu více vyjadřovat!“ mluvila velmi tichým hlasem modelka, která očividně nemá u chlapů na růžích ustláno.

Mlčením se obrnil i Dopita. Zatímco v pondělí ještě tvrdil, že se nic neděje, včera pro jistotu nezvedal telefon a neodpovídal na esemesky. Zřejmě, aby nemusel složitou situaci vysvětlovat.

Zbavuje se i psa!

Nejen chlapa, ale i psa se včera Agáta pokoušela zbavit. »Za odvoz daruji výmarského ohaře. Je mu jeden rok, je milý a poslušný. Jen do dobré rodiny se zahradou. Kontakt - info@agatafashion.cz,« stojí v inzerátu. Není to bohužel první pes, kterého dává modelka všanc. Každý její domácí mazlíček totiž vždy velmi rychle opustil její barák nebo se prostě zatoulal.

Agáta Hanychová - modelka, herečka, jejíž maminkou je Veronika Žilková - Agáta souhrnně jen na www.ahaonline.cz/agata-hanychova.Přečtěte si
eremita
29. 8. 2012 • 21:51

Slečna Hanychová nevěděla, jaký charakter má otec jejího dítěte před početím, nebo zvlčil až po jejím boku, kdy ji vlastně hájil, když se tak nějak ožralá kdesi povalovala a tropila skandály? Ona má popularitu a dítě nemá tátu. Tak nějak momentálně....Bartošová, Partyšová, Hanychová, kdo další do sorty zoufalých neumětelů?

sarrah
29. 8. 2012 • 11:26

nula hanychová.žijící jen z večírků a zašlé rádoby slávy své matky je docela trapná.její story nestojí ani z azmínku. nehcápu.proč se o těchto trapkách stále píše.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.