Co týden dal... Partyšová našla originální lék na manželovu nevěru! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 27. května 2024

Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém

Co týden dal... Partyšová našla originální lék na manželovu nevěru!

Barometr
Barometr (Aha!)

Prázdniny se sice blíží ke konci, ale naše drahé celebrity řádí pořád. Slaví se, stěhuje se, buduje se i kolabuje. Zajímá vás, kdo možná půjde do vězení? Kdo boural? A kdo naopak prožívá zamilovaný románek? Je toho víc než dost, tak si to pojďme připomenout…

Povýšení týdne! Kolář udělal z milenky přítelkyni!

Zpěvák Petr Kolář (45) neunesl nabytou samotu po nedávném rozvodu se svojí manželkou Zuzanou (39) a nastěhoval si domů mladičkou Lenku Chlupáčovou (23). Divadelní biletářku, se kterou se nechal načapat in flagranti, což zcela rozvrátilo jeho desetileté manželství! Milenka tedy povýšila na přítelkyni.

Překvapení týdne! Linda Finková: Geňo, nerozvedu se!

Manželka Richarda Genzera (45) Linda Finková (44) se pustila do jeho milenky. Nazvala ji transvestitou a také jí vzkázala, ať nepočítá s tím, že se s »Geňou« jen tak rozvede! „Nejsme první ani poslední. Podívejte, jak to klape třeba manželům Gábině Osvaldové a Ondřeji Soukupovi. Nikdy se nerozvedli,“ dodala Finková.

Řidič týdne! V jeden den dvě nehody!

Známý textař a podnikatel Michal Horáček (60) patřil doposud mezi ty řidiče, kteří se mohou pyšnit tím, že najezdili statisíce kilometrů bez jediné nehody. To už ale neplatí! Bouračky zažil dokonce dvě v jediný den, i když jen jedné byl sám účasten. Řidič s transitem mu naboural vrata a zídku jeho domu.

„No a odpoledne jsem projížděl kolem zaparkovaného bavoráku. Ženě uvnitř se zachtělo otevřít dveře, a tak to udělala, aniž se podívala kolem sebe. Škoda za desetitisíce, dvě hodiny zabralo sepisování protokolu,“ popsal Horáček, majitel luxusních vozů Lexus a Maybach, k němuž má i šoféra.

Útěk týdne! Patyšová se léčí ve Vídni!

Moderátorka Gábina Partyšová (34) neunesla tíhu situace kolem těhotenství milenky svého manžela Josefa Kokty (55) a odjela do zahraničí! Na tajný výlet do Vídně se ovšem vydala s fotografem Danielem Zahrádkou (32), o kterém se mluví jako o jejím milenci.

Basa týdne! Skončí Hanychové snoubenec za mřížemi?

Snoubenec Agáty Hanychové (27) Mirek Dopita (30) skončí před soudem! Policie ho obvinila z napadení muže, který začátkem července na festivalu v Karlových Varech fotografoval jeho »ovíněnou « partnerku. Dopita tak klidně může jít do vězení až na deset let!Přečtěte si
jikar
27. 8. 2012 • 13:42

UBO, UBO, UBOŽÁKůůůůůůůůůůůůů!!!

hillaarkaa
27. 8. 2012 • 13:19

hillaarkaa
27. 8. 2012 • 13:19

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.