VIP PROSTŘENO: S koncem prázdnin celebrity nefinišují! Vaří se až do Vánoc! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. února 2023

Svátek slaví Nela, zítra Blažej

VIP PROSTŘENO: S koncem prázdnin celebrity nefinišují! Vaří se až do Vánoc!

Karel Vágner
Karel Vágner (pro Aha! - TV Prima)

Oblíbené VIP Prostřeno! už láká na nové hosty příštího týdne. Coby kuchtíci se tentokrát představí moderátorka Barbora Tachecí (49), herečka Martina Adamcová (46), návrhář Osmany Laffita (47) a Karel Vágner (70). S koncem prázdnin měl přijít i konec vaření se slavnými umělci. Jenže rekordy trhající sledovanost udělala zvrat ve vysílání a VIP Prostřeno! by podle informací Aha! měla Prima vysílat až do Vánoc.

„Zájem diváků o pořad nás přesvědčil o tom, že by byla rozhodně škoda ve vysílání nepokračovat,“ řekl mluvčí Primy Václav Mazánek. Definitivní vysílací dny a časy zveřejní televize co nevidět v programovém plánu.

Na podzim totiž připravuje zcela nové pořady i premiérové řady těch osvědčených. Diváci se např. mohou těšit na nové díly reality show o českých hospodách Ano, šéfe! nebo novou talk show s Jiřinou Bohdalovou (81) Zrcadlo tvého života. A proto bude velmi obtížné pro VIP Prostřeno! najít to správné místo ve vysílacím schématu.

Jak se získávají celebrity do VIP Prostřeno!...

Ne každá známá osobnost má o účast zájem. Ale zpracování VIP Prostřeno! a možnost posedět s lidmi, se kterými se dlouho neviděli či poznat jiné atraktivní tváře, je pro mnoho z celebrit zajímavé a motivující.

Slavné osobnosti také motivuje úspěšnost pořadu u televizních diváků, sledovanost se už vyhoupla nad milionovou hranici a to značně usnadňuje vyjednávání s účinkujícími.

V období dovolených je hledání společných termínů na natáčení pochopitelně obtížnější, pracuje na tom několik oddělení televize, která dojednávají termíny a domlouvají, kdy bude která celebrita natáčet.

Celebrity se chtějí pochlubit kuchařským umem nejen v kuchyni ale i u stolu, pro některé z nich je to způsob, jak se zviditelnit a ukázat, co všechno zvládajíPřečtěte si
vlamore
28. 8. 2012 • 16:16

Až bude vařit p. Tachecí...tak tam bych měla problém!!!V jednom daném pořadu kočka v kuchyni žrala a olizovala pečivo,zkrátka jídlo přímo na stole a z talířků!!Procházela se po lince,mezi jídlem.Nejsem puritán, ale zvíře má mít svou misku a své místo!!Takže paní Tachecí....pěkně děkuji,ale od Vás ne....

pavelcejnar
26. 8. 2012 • 18:21

Zatím tady kvičí jenom taková holá p.r.d.e.l hillaarkaa.

defakto
25. 8. 2012 • 16:14

Jedna kreatura větší než ta druhá !

kobra43
25. 8. 2012 • 08:13

to tedy jo

hillaarkaa
25. 8. 2012 • 07:26

Až budou vyhrávat ty zájezdy

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.