S tebou mě baví svět: Kačenka zmizela se sektou, z Pepína je boháč! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

S tebou mě baví svět: Kačenka zmizela se sektou, z Pepína je boháč!

Jana Šulcová vzpomíná na komedii S tebou mě baví svět
Jana Šulcová vzpomíná na komedii S tebou mě baví svět (koláž Ahaonline.cz)

Herečka Jana Šulcová (65) neustále žije komedií S tebou mě baví svět. Nejenže stále bydlí v domě, v němž se před třiceti lety natáčelo a ve slavné blankytně modré kuchyni nyní vařila i ve VIP Prostřeno!, ale doposud se stýká i s filmovými dětmi!

„S Dášenkou, Bertíkem a Matýskem se vídáme pravidelně. Ale Pepíno se nás, nevím proč, straní. A Kačenka prý žije ve Francii v sektě,“ prozradila smutně Šulcová, která by svou filmovou dcerku ještě někdy ráda viděla.

„Setkávám se s dětskými představiteli z filmu pravidelně, ale »Kačenka« v posledních letech na srazy vůbec nechodí. Ani nevím, kam jí napsat. Vypátrat, kde žije, by bylo velmi složité,“ posteskla si Šulcová, podle které musí být celá situace velmi těžká i pro maminku Marty Buchtíkové, která jako šestiletá Kačenku ztvárnila. Ta prožívá asi to samé, jako když se pro život v sektě rozhodla dcera zesnulé herečky Mileny Dvorské (†71) Lucie (46).

O Cyrilu Křůpalovi (35), který hrál ve filmu blonďáčka Pepína ví mnohé, ale jaksi se jich straní. Pepíno vystudoval mezinárodní obchod, žije v Česku, je ženatý a má dvě děti. Momentálně pracuje jako šéf marketingové komunikace úvěrové společnosti Home Credit, která spadá do finanční skupiny PPF nejbohatšího Čecha Petra Kellnera.

A podle aktuální fotky, kterou nám firma poskytla, si je stále podobný…

Víte, že...

při konkurzech bylo vyzkoušeno téměř sedm tisíc dětí, z nichž pomocná režisérka Drahuše Králová předložila Marii Poledňákové čtyři sta a ta ukázala na šest vyvolených?

v bačkůrkách sprchovaná Dášenka (Zuzanka Gutheisová) během natáčení užívala antibiotika, a navíc si zlomila ruku!

malý Matýsek (Lukáš Pelánek) si z filmování nic nepamatoval, nebyly mu ani dva roky. Že hraje Matese právě on, se od maminky dozvěděl až jako sedmiletý.

na film přišlo do kin 2,5 milionu diváků.Přečtěte si
misa.kakac...@...
28. 6. 2016 • 13:58

Tehle fotky se mi líbí ale nejkrásnější dítě je Matysek.

mnpv
22. 8. 2012 • 20:22

se musí hodně blbě stárnout. Neúspěšné šeredky jsou na tom líp, rozdíl není tak markantní.

jity
22. 8. 2012 • 17:57

Dnes je chudák spíše odstrašující případ kuřačky. Měly by se mladé ženy podívat, jak jednou budou vypadat, hádala bych ji 90.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.