Kateřina Brožová ve VIP Prostřenu: Ošklivě se spálila! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 21. května 2022

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Kateřina Brožová ve VIP Prostřenu: Ošklivě se spálila!

Kateřina Brožová se ošklivě spálila.
Kateřina Brožová se ošklivě spálila. (TV Prima)

Celebrity soutěžící ve VIP Prostřenu se snaží všemožnými fintami vyhnout nedílné součásti pořadu – šmejdění. Hledají tak jiná místa, kde by mohli soutěžní menu připravit a leckdy se jim to vymstí. Své o tom ví i Kateřina Brožová.

Aby nemusela zvát kolegy Markétu Hrubešovou, Sašu Hemalu a Pavla Trávníčka domů, rozhodla se vařit v domě, jehož spolumajitelkou se stala její postava v oblíbeném seriálu Cesty domů. Že vaření v cizí kuchyni nebude žádný med, došlo Kateřině už zezačátku a žádala diváky o shovívavost.

To ale ještě netušila, jak bolestivě ochranu svého soukromí vykoupí. Hned v začátku sáhla holou rukou pro hrnec na plotnu a nevšimla si, že je sporák už je dávno zapnutý. Rozžhavený kov jí tak nepříjemně popálil pravou ruku.

„Ou ou, to to bolí, musím si na to dát tuk,“ hořekovala Brožová a i když se snažila neztratit tvář, bylo jasné, že ji to opravdu hodně bolí. Nakonec se ale pustila do svého sedmichodového menu s vervou a vzbudila u svých soupeřů velká očekávání.

Kateřina ale minimálně překvapila zábavou, která úzce souvisí s její zálibou v rybaření. Jaká zvířátka celebrity krmily? Podívejte se na video:

Video se připravuje ...

 Autor:  onl

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.