VIP Prostřeno! - Nejhorší hostitelkou je Kudláčková: Večer dopadne katastrofálně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 3. října 2022

Svátek slaví Bohumil, zítra František

VIP Prostřeno! - Nejhorší hostitelkou je Kudláčková: Večer dopadne katastrofálně!

Po fenomenálním startu tohoto týdne ve VIP Prostřeno! dnes místo famózního finále přijde velký debakl. Dětská herecká hvězda Michaela Kudláčková (43) totiž svou hostitelskou roli nezvládne a její soupeřky Patrasová, Nálepková a Žehrová odejdou zklamané.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

turbulence
13. 07. 2012 16:51

Já osobně se na tento pořad nedívám la jelikož má rád Světlanku tak jsem udělal výjimku a hodně ale hodně mě překvapila měla to vše perfektně promyšlené a též připravené žádná chyba až na jednu a to je ta začarovaná elektrika ale s tím se musí počítat..A papaničku vypadalo moc dobře sám sem na to měl chut škoda že jsem tam nebyl sežral bychto všechno......

bedousek
13. 07. 2012 14:39

Je normální,že každfá žena se snaží návštěvě podat to nejlepší a nejde tady o to, co kdo má,či ne,protože i chudý může udělat hostinu naté úrovni,aby se všichni cítily dobře.To se bohužel u paní Kudláčkové říct nedá.Používat myčku jako vál a sledovat postup přípravy jídel, tak to byl zážitek,o kterým bych tak snil na infekci.Nelze jí to vyčítat,protože je to její styl života, ale je to asi chyba produkce,že jí do tohoto pořadu vybrali. Nebo to byl záměr?

evinka1985
13. 07. 2012 11:57

Dobrý den. Souhlasím s vaším příspěvkem, Míša vařila pro nás ostatní-normální lidi. Nevařila v luxusních sídlech, s drahým jídlem a k ruce neměla žádnou dceru ani nějakou kamarádku která vařila za hvězdu v "další kuchyni". Přeji Míše aby se na toto povznesla.

nekaja
12. 07. 2012 21:48

Žít v přepychu, vařit v "konírně" nebo u kamarádky v domě , snad jen p. Světlana...po dnešním vysílání u mě p. Žehrová vysloveně spadla až dolů...myslím si, že pokud p.Míša sleduje následovně "Pros­třeno"­...hr­ůza.­..uvě­domu­je si vůbec p.Žehrová, že ne každý v naší zemi oplývá luxusem a snaží se své hosty pohostit v rámci jeho monžností?Všimly jste si vůbec jaké kdo používá suroviny? Já nikdy líčka neochutnala, to jsem privátní kuchařka, myslím si, že jediná p.Světlana to zachránila,ve finále...jinak jste se dámy projevily jako naprosté snobky...měla jsem o vás jiné mýnění.Na tento týden jsem se moc těšila, ale dnešní díl mě zklamal. Naše V.I.P. jsou jen rozmazlené dámičky, co si udržujou postavičky... a pak že se herci nemají skvěle! Míšo fandím vám...

smazan_20150109
12. 07. 2012 16:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.