Agáta Hanychová: Pomstila se Pomejemu! Nacpala do něj vitaminy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 15. června 2024

Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk

Agáta Hanychová: Pomstila se Pomejemu! Nacpala do něj vitaminy!

Agáta vařila v kuchyni i na zahradě.
Agáta vařila v kuchyni i na zahradě. (Aha! – Martin Hykl, Marek Pátek, Karel Kopáč)

Ten si to ale zavařil! Když moderátor Jiří Pomeje (47) v rámci natáčení speciálního dílu pořadu VIP Prostřeno dotáhl modelku Agátu Hanychovou (27) s jejími kamarádkami do ušmudlané hospody a cpal do nich samé nezdravé pokrmy, netušil, že si vykoleduje pomstu!

Zdravě žijící Hanychové a také Martině Gavriely (33) a Evě Decastelo (33) se stále ještě zdá o tom, jak v začouzené hospodě musely jíst tučná jídla včetně tlačenky, tataráku či vepřového kolena. Agáta se proto rozhodla, že Pomejeho a spol. pohostí u sebe doma na čerstvém vzduchu při zahradní párty. A jíst se budou samé zdravé pochoutky!

„Začnu cibulačkou, kterou jsem vařila podle starého rodinného receptu. Pak přijde na řadu raklet čili grilování zeleniny a kuřecího a vepřového masa na horkých kamenech. Na závěr jsem upekla bábovku. Celé odpoledne pojmu jako zahradní párty,“ prozradila Agáta, která zahradu v Černém volu stylově vyzdobila a zařídila i bar s profesionálním barmanem, který jejím hostům míchal letní drinky.

Připravila tak pro své strávníky odpoledne ve stylu večírků, na které ráda chodí. Pomeje je ale opravdu nemusí. „Místo skotačení po jídle se radši natáhnu u televize, ať se mi hezky tráví,“ netvářil se moc spokojeně moderátor VIP zpráv.

Zato Gavriely a Decastelo byly nadšené. „Grilování a míchané drinky, to je v tomhle ročním období klasika, která nikdy neomrzí,“ shodly se krásky a na rozdíl od Jiřího si zdravou holčičí zábavu užívaly plnými doušky.

Agáta Hanychová - modelka, herečka, jejíž maminkou je Veronika Žilková - Agáta souhrnně jen na www.ahaonline.cz/agata-hanychova.Přečtěte si
hillaarkaa
13. 6. 2012 • 08:24

Aby do něj někdo nenacpal nějaký homo obuch,forman tu slídí furt jak pominutej

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.