PROSTŘENO: Kristýna proklínala nepovedené bagety! +VIDEO | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

PROSTŘENO: Kristýna proklínala nepovedené bagety! +VIDEO

Čtvrteční hostitelka chtěla hosty zaujmout domácími bagetami. To ale pořádně přehodnotila své síly!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fizi
07. 06. 2012 19:32

Souhlasím s Vámi. "Podnikatelka" s ukončeným základním vzděláním,bez vyučení,tak si hraje na všeználka.A kdyby byl mezi soutěžícími jen jeden chlap,opravdu by se asi nastrčila.Z takové mrchy jde strach,ale jen hlupák jí na to skoší. Je to čuba.

hillaarkaa
07. 06. 2012 16:59

Ta fena kdyby mohla,nastavila by i pekáč, aby měla 40 klacků doma Známe tyhle óbr podnikatelky

putna
07. 06. 2012 13:25

ale taky strašně falešná. Ona všem do očí tvrdí něco a přesný opak potom řekne za zavřenými dveřmi na kameru. Až mě z té její falešnosti jde mráz po zádech. Je to neupřímná a vypočítavá mrcha. Je mi milejší sedmnáctiletá nevycválaná "herečka" než tahle zlá a vypočítavá ženská. Herečkce se člověk aspoň zasměje, ale Gábinka ve své malosti dokáže podle mě člověku hodně ublížit.

winterfreshka
07. 06. 2012 08:15

Všeznalá,všudybylá a dokonalá Gábinka asi pěkně sežrat Ta jede po výhře jak slepice po flusu

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.