PROSTŘENO: Kristýna proklínala nepovedené bagety! +VIDEO | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

PROSTŘENO: Kristýna proklínala nepovedené bagety! +VIDEO

Kristýna
Kristýna (TV Prima)

Čtvrteční hostitelka chtěla hosty zaujmout domácími bagetami. To ale pořádně přehodnotila své síly!

Kristýna zvolila italské menu s francouzským nádechem. Jako předkrm tak soutěžícím naservírovala žlutý meloun se šunkou, k němuž by se hodily domácí bagety. Tím ale zariskovala, protože si tento recept stačila vyzkoušet pouze jednou.

U kuchyňské linky tak Kristýnu potrápilo lepivé těsto, z něhož se těžko snažila vytvarovat něco, co by bagetu alespoň zdánlivě připomínalo. „Asi jsem tam dala hodně podmáslí,“ hledala chybu dvaadvacetiletá studentka.Gábina její snahu odsoudila ještě dříve, než Kristýna stačila prostřít: „Bude to špatná kuchařka, zkušenosti nemá. Šanci na výhru nemá, je to příliš jednoduché.“ Grilovaný kuřecí steak a italský dezert profitterol ji, zdá se, neuspokojil.

Bagety se nakonec Kristýně docela povedly, ale k předkrmu je překvapivě neservírovala. Nebyl za tím ostych z nepovedeného produktu, ale obyčejná zapomnětlivost. Domácí pečivo se tak na stole objevilo až při hlavním chodu.

Proč provokatérce Renátě tentokrát sklaplo? Sledujte Prostřeno na Primě! 

Kristýniny recepty najdete po odvysílání pořadu ZDE!

 

Video se připravuje ...

Chcete být v obraze, co se děje v show Prostřeno!? Nebo jste nějaký z dílů nestihli? Všechny články najdete přehledně na: http://www.ahaonline.cz/prostrenoAutor:  cam

Přečtěte si
fizi
7. 6. 2012 • 19:32

Souhlasím s Vámi. "Podnikatelka" s ukončeným základním vzděláním,bez vyučení,tak si hraje na všeználka.A kdyby byl mezi soutěžícími jen jeden chlap,opravdu by se asi nastrčila.Z takové mrchy jde strach,ale jen hlupák jí na to skoší. Je to čuba.

hillaarkaa
7. 6. 2012 • 16:59

Ta fena kdyby mohla,nastavila by i pekáč, aby měla 40 klacků doma Známe tyhle óbr podnikatelky

putna
7. 6. 2012 • 13:25

ale taky strašně falešná. Ona všem do očí tvrdí něco a přesný opak potom řekne za zavřenými dveřmi na kameru. Až mě z té její falešnosti jde mráz po zádech. Je to neupřímná a vypočítavá mrcha. Je mi milejší sedmnáctiletá nevycválaná "herečka" než tahle zlá a vypočítavá ženská. Herečkce se člověk aspoň zasměje, ale Gábinka ve své malosti dokáže podle mě člověku hodně ublížit.

winterfreshka
7. 6. 2012 • 08:15

Všeznalá,všudybylá a dokonalá Gábinka asi pěkně sežrat Ta jede po výhře jak slepice po flusu

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.