VIP Prostřeno! – známe další kvarteto odvážlivců! Krampol uvaří romské dobroty! Jeho soupeři: Štěpnička, Parmová a Štíbrová! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. června 2024

Svátek slaví Květa, zítra Alois

VIP Prostřeno! – známe další kvarteto odvážlivců! Krampol uvaří romské dobroty! Jeho soupeři: Štěpnička, Parmová a Štíbrová!

Jiří Krampol se v kuchyní cítí jako ryba ve vodě. Tentokrát překvapí diváky specialitkou z romské kuchyně.
Jiří Krampol se v kuchyní cítí jako ryba ve vodě. Tentokrát překvapí diváky specialitkou z romské kuchyně. (Aha! – Jaroslav Benda)

Herec a komik Jiří Krampol (73) se opět postaví k plotně. Už podruhé by se měl objevit v kulinářském pořadu VIP Prostřeno!, který televize Prima plánuje rozjet o prázdninách. Deník Aha! už vypátral jména tří jeho soupeřů: vařečky s ním zkříží jeho kolega Jiří Štěpnička (65), zprávařka Sandra Parmová (25) a reportérka Top star magazínu Nikol Štíbrová (25).

Krampol má ale velké ambice a věří, že by mohl i vyhrát. „Budu připravovat romskou kuchyni,“ přiznal Krampol deníku Aha!. „Dřív jsem hodně cestoval do Maďarska a tam zkoušel to jejich ostré jídlo. Sbírám recepty, a teď z nich kamarádům uvařím,“ naznačil aspoň zlehka. Vařit tentokrát bude bez své velké pomocnice Hanky. „Každý je tam sám, je to totiž bez partnerů,“ smál se herec.

A volbě kuchyně přizpůsobil populární svalovec i místo, kde bude romské dobroty kuchtit a servírovat. „Dělat to v bytě v centru Prahy je přirozeně hloupost, takže právě teď vaříme na venkově, pěkně za Prahou. Není to ale u rodičů naší snachy, kde jsme natáčeli loni,“ dodal.

VIP Prostřeno! se bude vysílat celé prázdniny, každý všední den od osmi večer, Prima tudíž musí sehnat ještě šest čtveřic slavných kuchtíků. Jak jsme vás informovali už včera, tu první tvoří Jiří Pomeje, Agáta Hanychová, Eva Decastelo a Martina Gavriely.Přečtěte si
hillaarkaa
10. 6. 2012 • 17:22

Asi se inspiroval od své choti-krade,obléká se světsky a je jaksi mentálně s nimi na stejné vlně

hillaarkaa
10. 6. 2012 • 17:21

Se svýma soukmenovcema a Kocáb

dannaa
10. 6. 2012 • 15:39

Nasmála jsem se.Děkuji.

herecka
10. 6. 2012 • 10:50

ANO!A všechno vlastnoručně ukrade HANIČKA KRAMPOLOVIC

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.