Líbáš jako ďábel: Nevěrnice Magálová, nebo Faltýnová? Kdo zářil víc? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Líbáš jako ďábel: Nevěrnice Magálová, nebo Faltýnová? Kdo zářil víc?

Kdo je větší kočka? Faltýnová nebo Magálová?
Kdo je větší kočka? Faltýnová nebo Magálová? (Marek Pátek David Kundrát Martin Hykl)

Premiéra filmu Líbáš jako ďábel se neobešla bez hereckých hvězdy a dalších VIP hostů. Komu to při sledování nové komedie Marie Poledňákové slušelo nejvíce? Podívejte se na galerii plnou známých tváří!

Poledňáková navázala na úspěch svého filmu Líbáš jako bůh a do hry vrátila milostný čtyřúhelník, jehož vrcholy představují Kamila Magálová, Jiří Bartoška, Eva Holubová a Oldřich Kaiser. Hvězdná sestava režisérku doprovodila na premiéru filmu Líbáš jako ďábel, který patří k největším diváckým trhákům letošního roku.

Čerstvě rozvedené Magálové očividně prospívá vztah s milencem a na premiéře působila podstatně atraktivněji, než o devět let mladší Holubová. Stejně tak Bartošku zastínil Kaiser, který se má po odvykací kúře opět k světu.

Největší rozruch na slavnostní premiéře ale způsobil Leoš Mareš, který ukončil spekulace a na veřejnosti se poprvé objevil se svou novou milenkou Petrou Faltýnovou, která je stále ještě vdaná za Simona Štekla. Pozvánku na VIP projekci dostala i Dana Morávková, Jana Švandová, Sandra Pogodová, či čerství rodiče Ondřej Soukup a Lucia Šoralová.

Komu to na premiéře slušelo nejvíce? To zjistíte v galerii!

Přečtěte si
kinki
17. 10. 2012 • 22:00

Sekne? Vsimli ste si? Cim starsia raketa,tym vacsi dekolt.Ze su uz prsia v tomto veku vytahane a koza zosuverena im vobec nevadi. Len sa divajte na tu zosuverenu kozu. Pritom mlade masko t.j. kocky su zahalene. Divna doba.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.