Mahulena Bočanová o vyhazovu z TopStaru: Byla to zrada v rodině! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 8. prosince 2022

Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav

Mahulena Bočanová o vyhazovu z TopStaru: Byla to zrada v rodině!

Mahulena Bočanová při moderování Top Staru často ležela na sedačce. A divákům se to líbilo.
Mahulena Bočanová při moderování Top Staru často ležela na sedačce. A divákům se to líbilo. (TV Prima)

Herečka a moderátorka Mahulena Bočanová (43) považuje vyhazov z pořadu Top Star za podpásovku! O tom, že ji chtějí vyhodit, se dozvěděla jako poslední, a navíc z internetu. Přitom její nástupkyně Gabriela Partyšová (31), kterou Bočanová považuje za svoji kamarádku, o tom věděla už od poloviny ledna!

„Je mi moc smutno, Top Star už pro mě nebyla práce, ale brala jsem to jako rodinu. Televize Prima má samozřejmě právo rozhodovat o svých pořadech, ale ta forma mého konce je pro mě velmi bolestná. Nejvíc mě zasáhlo to, že na internetu to věděli ještě dřív než já,“ prozradila Bočanová, která se v současné chvíli chce zaměřit víc na svoji dceru Márinku. „Tak aspoň pojedu s Márinkou na dovolenou a uděláme si krásný výlet,“ říká pohledná herečka.

Momentálně si staví kousek za Prahou – v Buštěhradě – dům, na který si vzala hypotéku. Jak ji ale teď bude splácet, když přišla o svůj největší příjem 100 000 korun měsíčně (25 000 za natočený díl)? „O práci nouzi nemám, a to ani v televizi ani v divadle. Takže to určitě zvládnu,“ dodala Bočanová.

Důvody jejího vyhazovu jsou prý především pracovní, dle našich informací televize Prima nebyla úplně spokojena s jejím nasazením, taky hledali mladší a výraznější tvář. A našli.

I když by každý čekal, že Bočanová bude na svoji kamarádku a bývalou kolegyni, nyní novou moderátorku Top Staru Gabrielu Partyšovou, naštvaná, opak je pravdou. A prý jí to moc přeje! A Partyšová už se na svou novou roli velmi těší.

„Po dvanácti letech čekání jsem se konečně dočkala. Celebrity všechny znám, takže to bude pohoda,“ prozradila Partyšová, která bude moderovat Top Star každou středu v obvyklém čase.

Televize Prima vzhledem ke skvělé sledovanosti chce vysílat zmiňovaný pořad i v pátek večer na Prima Love. V tomto případě ho bude moderovat Martina Gavriely (33).

„Jsem moc ráda, že jsem dostala opět příležitost. V pátek se diváci budou moc těšit na směs toho, co se do středy nevešlo, a kauzy budou zpracované více do hloubky,“ sdělila Gavriely.

Další novinky na Primě

PRIMA FAMILY

● Farmář hledá ženu: druhá řada úspěšné reality show

● Aréna národů: rodinná zábavná show s Alešem Hámou a Alešem Valentou

● Česká 30: hledání toho nejlepšího, co přinesla česká kinematografie

PRIMA COOL

● menZone: týdeník pro muže

PRIMA LOVE

● Hotel Paradise: reality show, moderuje Martina Gavriely

● Top Star speciál: nově s moderátorkou Martinou GavrielyPřečtěte si
marcela47
26. 1. 2012 • 20:48

Vzpomene si ještě někdo na pořad Krampola, kdy také jednou s tázaných byla Partyška. To opravdu stálo zato. A tato hrůza, která má v hlavě piliny má něco uvádět. No přesně,Kotek sponzotruje, aby se nějakým způsobem prezentovala. Prima za chvíli pozná, kde udělala chybu. Je mi smutno z těch peněz, které musí Kotek do ní investovat aby trochu za něco stála.

salamandr1
26. 1. 2012 • 17:57

Tak tak, jedna vypadá jako "tranďák", druhá ku.va.

8bc5
26. 1. 2012 • 17:45

TV Prima má super moderátorky,jedna odkvetlá malá porno hvězdička(bez vzdělání)a druhá vymetačka večírků s maturitou ale s vymeteným mozkem.Ono je to úplně jedno kdo bude uvádět aktuality ze života českých nul co si hrají na VIPky.Pravé VIP co mají naši ústu nejsou vymetači večírků ale sedí doma u rodiny.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.