Bočanová: Staví si zámek u rybníka! A to jí nechtěli dát hypotéku... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 2. dubna 2023

Svátek slaví Erika, zítra Richard

Bočanová: Staví si zámek u rybníka! A to jí nechtěli dát hypotéku...

Bočanová si nový dům doslova vymodlila. V bance jí nechtěli poskytnout hypotéku.
Bočanová si nový dům doslova vymodlila. V bance jí nechtěli poskytnout hypotéku. (Aha! – Marek Pátek, ara)

Mahulena Bočanová (44) je v šoku! Kvůli tomu, že už není nejmladší, jí v bance nechtěli schválit hypotéku. Před časem si totiž koupila pozemek, na kterém buduje nový dům, takový »zámek u rybníka«. Stálo ji mnoho úsilí, aby bankovním úředníkům prokázala, že dvoumilionovou částku zvládne splatit ještě v produktivním věku.

Bočanová začala se stavbou nového domu v Buštěhradě u Prahy, kam si také chce nastěhovat partnera Jiřího Herdu (31). „Chci obrovský obývák, aby to vypadalo hodně vzdušně. Nemám ráda malé místnosti. V domě budou jen tři pokoje – ložnice, dětský pokoj Márinky a obývák,“ odtajnila pro Aha! moderátorka společenského magazínu Top Star.

Podle našich informací měla Bočanová velké problémy s financováním. Vzhledem k tomu, že je »svobodná matka« a táhne jí na padesátku, banka jí nechtěla poskytnout hypoteční úvěr. „Všude se psalo, že mi dům kupuje exmanžel, ale to není pravda. Mám na něj částečnou hypotéku, kterou nebylo lehké získat,“ dodala Mahulena.

Při schvalování hypotéky nebyl jedinou komplikací věk. Bočanová jako herečka nemá stálý měsíční příjem, pracuje jako osoba samostatně výdělečná, a navíc je »svobodná matka«.Přečtěte si
jiriforman
23. 1. 2012 • 17:31

JÉÉ, jeden z největších buzerantských parazitů v ČR se zase ozval. Už jsi dostal sociálku? Tak si kup krabicové víno ať si veselej.

jiriforman
23. 1. 2012 • 15:45

Lůza se rozčiluje? Lůza by zase chtěla věšet, protože nic jiného neumí, že? No, tak si pověs svého exekutora, ty rádoby bohatá lůzo!

bobina
23. 1. 2012 • 12:44

doufám,že tam skončíš daleko dříve ty a na diskuzi se vyčistí vzduch o dalšího bl.bce!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.