Oldřich Kaiser v léčebně nebojuje jen s chlastem... Trpí i maniodepresí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 24. března 2023

Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Oldřich Kaiser v léčebně nebojuje jen s chlastem... Trpí i maniodepresí!

Oldřich Kaiser
Oldřich Kaiser (pro Aha! – M. Hofman, Alexandr Malachovský)

Herec a komik Oldřich Kaiser (56) je už několik dní v léčebně v Červeném Dvoře na jihu Čech, tedy tam, kde se závislosti na drogách zbavovala moderátorka Tereza Pergnerová (37) nebo Martin Kocián (35) z Lunetiku. Kaiser má problémy s alkoholem – a nejen to: prý má trpět i maniodepresivní psychózou!

Deníku Aha! to prozradila manželka dalšího z léčených alkoholiků, kterého tam odnaučují pít už skoro čtvrt roku. „Začal s tím, když nám krachla firma. To prostředí, kde žijí, je velmi příjemné,“ říká paní, která tam muže navštěvuje víkend co víkend.

„Hned mi dával vědět, že je tam i Kaiser. Prý se chvíli směje jak pominutý, pak je protivný, sprostý, hned zase na všechny milý. To není normální,“ poukázala naše informátorka z Červeného Dvora.

„Olda byl vždy rozpolcená osobnost, ale často říkal, že má deprese. I proto začal pít. Naďa (Konvalinková, exmanželka – pozn. red.) je z toho nešťastná. I když jsou rozvedení, žijí vlastně tak nějak spolu a má ho stále ráda. Co mi říkala, teď za ním měsíc nesmí. S dcerou se tam ale vypraví při první příležitosti,“ řekla deníku Aha! blízká známá rodiny.Přečtěte si
mnpv
21. 1. 2012 • 17:50

velmi nadaný člověk. Třeba se mu podaří démona alkoholu porazit.

silvervoice
21. 1. 2012 • 16:19

Havel ale v mladších letech kombinoval chlast hodně s práškama, takže jeho játra už byla spíš virtuální, stejně jako jeho schopnost vést stát.

silvervoice
21. 1. 2012 • 16:17

Jednou z příčin jeho depresí je nízký příjem B-komplexu,, kyseliny listové, B12 a esenciálních aminokyselin. No a pak je tu problém s tím alkoholem. Alkohol totiž po určité době naruší siddhi - bytostné tvůrčí síly, a člověk, i když se dá fyzicky do kupy už není tím, čím byl. Viděli jsme to na Havlovi a Dlouhém a vidíme to i na kvartálním pijáku Krampolovi, který vypadá zdravě, ale mluví a hýbe se jako robot.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.