Agáta Hanychová radí: Miminko je roztomilé, ale vztah to neudrží! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Agáta Hanychová radí: Miminko je roztomilé, ale vztah to neudrží!

Agáta Hanychová při focení trpěla, psům smrdělo z tlamy...
Agáta Hanychová při focení trpěla, psům smrdělo z tlamy... (pro Aha! – Jaroslav Urban)

Proč se Agáta Hanychová (26) v mrazu nahá vystavovala na sjezdovce? Chtěla tak dát jasný vzkaz ženám na mateřské dovolené, které jsou podle ní zanedbané, protože se příliš věnují svým dětem. Zajímat by se přitom měly hlavně o svoji tvář a postavu.

Kryšpín třeba bude jednou hrdý na to, že má maminku, která čtyři měsíce po porodu ukázala v pánském magazínu prsa. Jiné děti ale spíše ocení to, že jim maminky obětovaly všechen svůj čas, i když na přílišné zkrášlování neměly během mateřství náladu.

Agáta totiž prosazuje názor, že žena musí být za každou cenu krásná a rodinné povinnosti kvůli tomu musí jít stranou. Receptem na trvalý vztah podle ní nejsou děti, ale reprezentativní tvář a figura.

„Ženská by měla pečovat o sobe a nejen o to miminko. Je to sice roztomilý, ale vztah to neudrží,“ takové moudro ze sebe Agáta vypustila v Top Star Magazínu.

Focením na sněhu si nechtěla jen zvýšit sebevědomí, ale měla k němu i jiný důvod. „Hlavně jsem chtěla naštvat ty ženský na mateřský. Jsem hrozná svině. Když jdu do ordinace s Kryšpínem a vidím jak tam jsou úplně zoufalý tlustý ženský, nenamalovaný. Proč si neudělat aspoň ty řasy, když jdu k doktorce? Proč jíst, když nemusej?“ rozpovídala se prvorodička Hanychová.

Během focení ji navíc štvali i psi, jimž se musela nechat olizovat: „Nesnáším psy, smrděj hrozně. Mají hezký oči, ale hrozně jim smrdí z pusy.“

Agátu za její nahé fotky už dříve odsoudil Pavel Novotný: „Je to od ní naprostá dehonestace mateřství. Neexistuje snad žádná matka, a už vůbec ne modelka, která by do půl roku po porodu nafotila takové snímky. Je to plivnutí do tváře všem ženám na mateřské.“

Tehdy ovšem ještě netušil, že Agáta nejspíš chtěla všem matkám do tváře plivnout záměrně…

Anketa

Co si myslíte o výrocích Agáty Hanychové?
Celkem 1187 hlasujícíchPřečtěte si
hakari.takara
6. 1. 2012 • 12:54

i ženy na mateřské by neměly zapomínat na sebe a svůj vzhled, sem tam se namalovat, vkusně oblíct a párkrát týdně si zacvičit v tom má asi Agáta pravdu, ale na druhou stranu proč se do žen, které se starají o své děti samy ( většinou bez příkladné pomoci partnera nebo příbuzných ) proč se do nich za každou cenu navážet?? Zvlášť osoba, která jak může, tak vystrkuje svá ňadra a která sama svým chováním a zjevem by bez problémů zapadla do nějakého nočního klubu...

mnpv
23. 12. 2011 • 16:14

Tolik škaredých, tlustých, neforemných ženských nikdy nebylo snad vidět jako teď. Agáta má pravdu, ženská musí o sebe pečovat. Ono se dnešní matky většinou nepředřou. Jídlo z konzerviček, automatická pračka, sušička, auto k dispozici, žádné fronty, tak by mohly vypadat aspoň slušně.

mnpv
23. 12. 2011 • 16:10

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.