Hvězdy vyrazily do Špindlu: Komu to v lyžařském sluší nejvíc? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Hvězdy vyrazily do Špindlu: Komu to v lyžařském sluší nejvíc?

Tamara Kotvalová (Bendová) s přítelem Romanem Hajabáčem.
Tamara Kotvalová (Bendová) s přítelem Romanem Hajabáčem. (Martin Hykl)

Jako každý rok, i letos ovládly Špindlerův mlýn celebrityl, které předvedly poslední módní trendy v lyžařských a vůbec zimních modelech. Jak ale dobře víme, ne každému sluší všechno, co je zrovna v módě. Jak se vám parádnice líbí? Komu to sluší nejvíc?

Přestože je Špindlerův mlýn lyžařské středisko, v posledních letech jezdí celebrity do tohoto horského městečka spíš ukazovat poslední trendy zimních kolekcí různých módních návrhářů a značek. A zatímco někdo se drží spíš sportovního tónu, jiné celebrity volí raději okázalé kožešiny.

Takovým případem je třeba Tamara Kotvalová (dříve Bendlová), která si vyrazila na procházku se zámožným milence Romanem Hajabáčem. K této příležitosti zvolila ohromnou kožešinovou čepicí v ruském stylu a Hajabáč jí k tomu sekundoval kožešinovou ušankou.

K nepřehlédnutí byla i modelka Adéla Vartová v růžových kaliopkách doplněných lososovou bundou s výraznými dekoracemi a bílým kulichem s ohromnou bambulí. Ani překrásné bílé chlupaté sněhule to nezachránily.

Do výrazných barev se na svahu pustila i modelka Jitka Válková. Pestrá bunda v kombinaci s černými oteplovačkami ale nemohla žádného módního guru urazit. Ještě větší divočinu však ukázaly Hanka Svobodová a Agáta Hanychová. V bundách s východními vzory vypadaly skoro jako sestry.

 

 

 

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.