FOTO Mašlíková a spol.: Takhle to rozjeli ve Špindlu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

FOTO Mašlíková a spol.: Takhle to rozjeli ve Špindlu!

Ve Špindlu bylo zas pěkně veselo.
Ve Špindlu bylo zas pěkně veselo. (Martin Hykl)

Přestože mnohé české vrcholky zatím trápí nedostatek sněhu, v českém Aspenu, jak se Špindlu přezdívá, už nějaký ten centimetr bílé pokrývky je. Českým celebritám ale zjevně zima nevadila, zahřáli se na pořádně žhavé párty, podívejte se!

Modelka Hanka Mašlíková opravdu ví, jak se správně ve Špindlu paří. Na FHM párty se alkoholu nebála a večera si užívala plnými doušky. Při pohledu na její fotku v pokročilé večerní hodině těžko může někoho překvapit, že se druhý den na facebooku nechala slyšet, že už nikdy nebude pít.

Ochotně ji u toho sekundovala královna českých večírků Gábina Partyšová. Posilněná panáky se nebála dokonce vlézt do strašidelných útrob chaty Špindlerovky, kde se párty konala, a pózovat se zkrvaveným oběšencem.

Hodně morbidní večer měla i modelka Tereza Zimová. Její přítel Jaroslav Haštava jí totiž věnoval, zřejmě jako předčasný dárek k Vánocům, svoji výhru z tomboly – urnu. Snad si to Tereza nevyložila tak, že patří do starého železa. Její kamarádka a modelka Dominika Kadlčková na to jen nevěřícně hleděla.

Pozornosti neunikl ani veselý taneček Nikol Štíbrové nebo pózování sexbomby Andrey Verešové. Neváhala vyběhnout s luxusními zimními oblečky před hotel a ukázat vedle čardáše i to, co pod přepychovou zářivou bundou ukrývá.

Oči z důlků během večera padaly převážně pánskému osazenstvu. Součástí FHM párty byla totiž volba největší krasavice večera. Přirozeně platilo, že čím větší »balóny«, tím větší šance na výhru. Kdo tedy triumfoval? Podívejte se do galerie.Přečtěte si
mondego
5. 12. 2011 • 19:49

...už pro tebe jedou z ústavu, zase si jim vzal roha? Víš, že seš debílek a všem kolem nebezpečnej, tak táhni a zalez do stoky, kam patříš a pořád se nám tady nevtírej a nevnucuj , trapáku

mondego
5. 12. 2011 • 15:29

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.