Agáta Hanychová se svlékla v Tatrách: Nedostala za to ani korunu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. srpna 2022

Svátek slaví Alan, zítra Hana

Agáta Hanychová se svlékla v Tatrách: Nedostala za to ani korunu!

Agáta se pár měsíců po porodu pořádně odhalila. Navíc zadarmo.
Agáta se pár měsíců po porodu pořádně odhalila. Navíc zadarmo. (Playboy)

Modelka a průšvihářka Agáta Hanychová se jen pár měsíců po porodu syna Kryšpína rozhodla fotit pro pánský časopis Playboy na vrcholkách Tater úplně nahá. Kdo by si však myslel, že šlo o zakázku za šestimístný honorář, je na omylu. Za svůj úctyhodný výkon v teplotách hluboko pod nulou nedostala ani korunu!

Temperament Agáty Hanychové zjevně nezkrotil ani její několikaměsíční syn Kryšpín. Po porodu má modelka zase tělo jako proutek, a tak bez váhání kývla na nabídku pánského časopisu Playboy, aby nafotila sérii odhalených fotek pro zimní vydání.

Focení ale nebyl žádný med. Snímky totiž vznikaly na vrcholcích slovenských Tater, kde teploty klesaly hluboko pod nulu. Zimou se otřásal celý štáb, natož pak Agáta, kterou spoře zakrýval jen kus nařasené látky.

Dalo by se očekávat, že za tak náročnou zakázku si nejznámější česká »pařmenka« připíše na účet alespoň šestimístnou sumu. Opak je ale pravdou. Jak se nám podařilo zjistit, Agáta za focení nedostala ani korunu. Zřejmě tento extrémní zážitek bere jako investici do budoucna.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA MALOU OCHUTNÁVKU ODVÁŽNÝCH SNÍMKŮ, DALŠÍ TU NAJDETE UŽ V POLEDNE!
Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.