Veronika Žilková versus bavič Novotný: Válka! Už lítají žaloby! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 12. července 2024

Svátek slaví Bořek, zítra Markéta

Veronika Žilková versus bavič Novotný: Válka! Už lítají žaloby!

Agáta s matkou Veronikou Žilkovou cítí k rodině Novotných velkou nevraživost.
Agáta s matkou Veronikou Žilkovou cítí k rodině Novotných velkou nevraživost. (Aha! – Martin Hykl, Marek Pátek, Martin Pekárek)

Mezi rodinami herečky Veroniky Žilkové (50) a baviče Petra Novotného (64) vypukla válka! A zatímco dospělí se spokojili s tím, že se přestali zdravit, jejich ratolesti – Agáta Hanychová (26) a Pavel Novotný (30) – se nebojí spor vyostřit urážkami a vzájemnými obviněními. V posledním dějství mladý Novotný podal na Agátu dokonce žalobu!

Obě děti pocházejí  ze spořádaných rodin a obě si vysloužily v showbyznysu kontroverzní pověst. Agáta svým rebelským způsobem života, Novotný ne vždy vkusnými recesistickými kousky. Svého času byli dokonce kamarádi, jenže teď se spor rozdmýchal do dosud nevídané pře – a na stole je první žaloba.

„Pavel Novotný podal žalobu na Agátu za vyjádření v její knize Diagnóza: Rebelka. V ní totiž pravdivě popsala jeho i jeho praktiky. Třeba to, jak o mně vypustil sprostou lež, že jsem byla na Plese v opeře opilá a válela se po zemi. Když jsem se ohradila, začal mi posílat hrubé a urážlivé SMS,“ zlobí se Žilková, která kvůli tomu už dříve odmítla vystoupit v televizním pořadu Pavlova otce, baviče Petra.

„Když jsme se nedávno potkali ve společnosti, pozdravila jsem ho, ale on mě ne,“ dodává herečka, podle níž se bavič urazil.

Co na to mladý Novotný? „V minulosti jsem Agátě ukřivdil, uznávám. Ale to, co napsala v knize, je krystalická lež. Nikdy jsem paní Žilkové nevyhrožoval. Je to Agátina msta,“ tvrdí Novotný junior s tím, že by ho nikdy ve snu nenapadlo, že on bude někoho žalovat.

„Jenže poškodilo mě to u mého zaměstnavatele. A tak jednat musím. Chci si ještě s nimi sednout ke kulatému stolu a naposledy se pokusit si to vyříkat,“ tvrdí. Obě strany jsou přesvědčeny, že mají proti té druhé důkazy, a obě se cítí poškozeny a křivě nařčeny.

Jak spor začal? Pavel Novotný začal pracovat v médiích a v článcích o Žilkové si nebral servítky. Nešetřil ani Agátu, o níž tvrdil, že ji opilou v těhotenství vynášeli z hospody. Za tuto informaci se později omluvil... Její matce se prý za lež o opilosti neomluvil dodnes.Přečtěte si
bobina
7. 12. 2011 • 06:13

ale Agáta je pro mě rozhodně stravitelnější nežli Novotný! To je ubožák ,který se domnívá,že to co z úst vypustí a to jak se chová je norma. No,není,jen ukazuje,že je to sebestředný potrhlý hlupák. Agáta je jaká je,je to bláznivá mladá ženská které si v dospívání prošla vším,ale v duši je to správná a citlivá ženská,která si kolem sebe vytváří image které jí živí. Rozhodně není hloupá a to se o Novotňákovi říci nedá.

salamandr1
6. 12. 2011 • 12:38

Mladý Novotný, trapný a upocený jako jeho tatík, Agáta, jednoduchá a trapná a nesoudná jako její matka. To je pak těžké, když se tohle postaví proti sobě!!!

aznom
5. 12. 2011 • 20:03

Jestli-pak si ty ***e uvědomuješ,že tě nemá ráda ani tvoje ožralá máma, co tě původně,když tě porodila,považovala za hov.o? Víš to ty dobytku?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.