Georgette Eto’, manželka nejlépe placeného fotbalisty: To jsou balony! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. ledna 2022

Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka

Georgette Eto’, manželka nejlépe placeného fotbalisty: To jsou balony!

Georgette Eto’ová, manželka slavného kamerunského fotbalisty, má co nabídnout...
Georgette Eto’ová, manželka slavného kamerunského fotbalisty, má co nabídnout... (Isifa.com, Profimedia.cz, ara)

Oslňuje Ameriku! Že by sláva nejlépe placeného fotbalisty světa Kamerunce Samuela Eto’a (30) přeskočila i velkou louži? Vůbec ne, za hvězdu je jeho dobře vyvinutá ženuška Georgette (30)! Snímky s jejími odhalenými ňadry obletěly svět.

Ruská liga má zimní pauzu, a tak si Eto’ovi vyrazili na Miami na dovolenou. „Chci si užít tepla,“ řekl útočník týmu Anži Machačkala. Jeho sličná Georgette zimu nesnáší, dokonce mu kdysi zatrhla přestup do londýnské Chelsea. „Nikam nepůjdeš! Tomu hnusnému anglickému počasí se ani nepřiblížíme!“ vmetla mu před pár lety do tváře.

Zato pod rozpáleným floridským sluníčkem se cítí skvěle. Hned po snídani vyrážejí s manželem k hotelovému bazénu, uvelebí se na lehátku a šup... podprsenka letí dolů! Její »čtyřky« jsou vmžiku objektem nejvyššího zájmu, což si »mahagonová kráska« užívá. Po třech dětech vypadá pořád skvěle! Bez horního vršku bikin dokonce poobědvá, odpoledne se totéž opakuje na proslulé pláži Miami Beach.

Samuel, jenž se zná s Georgettou od dětství, je s roční gáží půl miliardy korun zdaleka nejlépe placeným fotbalistou světa. Oba moc dobře vědí, jaký poklad v tom druhém mají...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.