Ivana Gottová v Rakousku: »Nevěra« s Kolářem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 6. října 2022

Svátek slaví Hanuš, zítra Justýna

Ivana Gottová v Rakousku: »Nevěra« s Kolářem!

Ivana Gottová
Ivana Gottová (Aha! – David Kundrát, Marek Pátek)

Karel Gott (72) byl celý týden slaměným vdovcem. Jeho manželka Ivana (35) totiž trávila s dcerkami Charlottkou (5) a Nellynkou (3) dovolenou v Rakousku, a tak byl doma sám.

„Když odjížděli, vzala si Ivana na cestu do auta místo mé nové desky Sentiment aktuální cédéčko Petra Koláře. Ale já na něj kvůli tomu nežárlím, my mu oba s Ivankou fandíme. To, že ho poslouchá, je důkaz, že mě miluje z jiných důvodů, ne kvůli mému zpěvu,“ řekl Gott během setkání s mladými fanoušky na diskotéce v centru Prahy, kam za nimi přišel.

Gottová tedy »ujíždí« na albu, na kterém je i píseň Navzdory hříchům svým, v níž se Petr Kolář (44) omlouvá za nevěru své manželce Zuzaně (39). Cédéčko v týdnu společně s Kolářem pokřtil právě i Karel Gott.Přečtěte si
fenice
2. 11. 2011 • 09:58

S drdolem vypadá Ivanka mnohem lépe a jako manželka staršího pána, který si trochu takové snahy zaslouží.To, že dlouhodobě demonstruje, že nebyla a není jeho fanynka je zřejmě proto, aby se dokázala,že ona má "jiné" city. Ovšem třeba je jen liška podšitá.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.