Herečka Květa Fialová se zbavuje majetku: Miliony převedla na dceru! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Herečka Květa Fialová se zbavuje majetku: Miliony převedla na dceru!

Květa Fialová ve svém břevnovském bytě. „Musela jsem jednat radikálně,“ tvrdí.
Květa Fialová ve svém břevnovském bytě. „Musela jsem jednat radikálně,“ tvrdí. (Aha! – Martin Hykl, David Kundrát, Marek Pátek, Martin Pekárek, ČTK – Libor Zavoral)

Dvaaosmdesátiletá Tornádo Lou, herečka Květa Fialová, se zřejmě nechala inspirovat svým kamarádem, exprezidentem Václavem Havlem (75)! Veškerý svůj majetek, včetně tří nemovitostí v hodnotě deseti milionů korun totiž najednou přepsala na svou dceru Zuzanu Hášovou (48)!

„Zhoršil se mi zdravotní stav. Měla jsem krevní sraženinu. Museli mě operovat – a to mě varovalo. A musela jsem jednat radikálně. Nedávno jsem proto všechen majetek přepsala na svoji dceru Zuzanu,“ prozradila deníku Aha! Fialová, která ke stáří přistupuje racionálně a ráda věci nazývá pravými jmény.

Fialová se svým manželem, divadelním režisérem Pavlem Hášou (†80), vlastnila třípokojový byt na pražském Břevnově, druhý byt v Hostivaři a milovanou chatu v Chřibské u Děčína. Celková hodnota nemovitostí se odhaduje na deset milionů korun!

„Moje dcera s vnučkou Dominikou bydlí v Hostivaři a já na Břevnově. Často se nevídáme, není na to vůbec čas. Každopádně do budoucna bude v mém bytě bydlet asi moje vnučka Dominika,“ prozradila Fialová, kterou zaměstnává hlavně práce v divadle.

„Mám tolik práce! Ale nestěžuju si, mohlo by být hůř, kdyby práce nebyla! Hraju několikrát do týdne ve Slováckém divadle hru Harold a Maude a to mě doslova

naplňuje,“ dodala herečka, která za zmiňovanou roli dostala Cenu Thálie. V posledních dnech se ke stejnému kroku odhodlal exprezident Václav Havel, který převodem svých nemovitostí prokázal obrovskou důvěru a lásku ke své ženě Dagmar (58), jíž odteď všechen jeho majetek náleží.Přečtěte si
agt55
25. 10. 2011 • 07:45

Dejvice nejsou Břevnov

znojmacka
25. 10. 2011 • 07:34

v případě Květy Fialové chápu, ač má jen jednu dceru.. motá se - ( i jejím přičiněním) okolo ní tolik idividuí, kteří jí vyjadřují "zatím" nezištnou lásku, která by mohla po smrti nabrat úplně jinej směr.. teď se k ní lísají a pak- tu a tam by se našel nějakej cukrouš, nebo transka, kterej by přišel s historkou tu o tajné závěti, či o tajné lásce atd, atd..

juanab
24. 10. 2011 • 20:21

Havlův bratr by něco dědil jen dost těžko. Dědí manželka, v případě, že měli děti tak polovinu manželka, druhou polovinu si dělí děti. Sourozenci a další příbuzní jsou příbuzní 2. a dalších stupňů a dědí v případě, že zemřelý neměl manželku nebo děti. Bratři Havlovi si už rozdělili majetek rodičů a jeden po druhém by tedy cokoli dědili pouze ve výše zmiňovaných případech (ten, který zemře první, zemře jako bezdětný vdovec nebo bezdětný rozvedený). Takže jde spíš o tu dědickou a darovací daň, která vyjde líp.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.