Dcera Kubelkové v hledáčku Jágra! Normálně jsem se lekla, přiznala Iva | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 27. dubna 2025

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Dcera Kubelkové v hledáčku Jágra! Normálně jsem se lekla, přiznala Iva

Karolína Jirásková a Jaromír Jágr na premiéře muzikálu Děti ráje 2.
Karolína Jirásková a Jaromír Jágr na premiéře muzikálu Děti ráje 2. (Foto CNC: Marek Patek, Pavel Machan, David Kundrat, Martin Hykl)

Tenhle výlet do minulosti hokejistu Jaromíra Jágra (53) tedy pěkně zmátl! Na premiéře muzikálu se ocitl vedle dcery své bývalé lásky Ivy Kubelkové (47). Podoba šokovala nejen jeho, ale i samotnou moderátorku.

Jako by se ocitl zase v devadesátých letech! To si asi musel myslet Jaromír Jágr při pohledu na Karolínu Jiráskovou (16), která jako by z oka vypadla mamince a Jardově bývalé lásce Ivě Kubelkové. Scéna, kterou zachytili fotografové, jí vyrazila dech.

Moderátorka Iva Kubelková: Po Stardance přišla o kšefty!

Video se připravuje ...

„Člověk aby se bál to dítě pustit někam samotný. Karolína byla včera na muzikálové premiéře, ale musím vám říct, že když jsem tu fotku viděla, normálně jsem se lekla, že tam stojím já, když mi bylo …náct,“ napsala moderátorka ke snímku na svém instagramu.

Fotkou i svým komentářem pobavila snad všechny své sledující. Smát se nemohla přestat Alice Bendová (51), zatímco Petra Nesvačilová (39) se zmohla jen na fascinovanou reakci: „Geniální.“ Jedna ze sledujících vtipně přirovnala tuto situaci k slavné knížce Michala Viewegha (62).

Jaromír Jágr: Jak šel čas s hokejovou legendou?

Video se připravuje ...

„Já myslím, že Jarda taky uvažuje, který rok se vlastně píše. Jenom aby nesbalil po mamince i cérku, jako to bylo v Románu pro ženy s Pažoutem,“ pobavila Ivina fanynka. Snad tím ani Karolínu, ani Jardu nepřivedla do trapných rozpaků... Náhoda to ale během slavnostní premiéry byla milá.



Přečtěte si
Jarmil Peléšek
16. 3. 2025 • 13:45

Však ta dcera Kubelkové není nijak krásná, normállní holka.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry