Maminka (93) Zuzany Bubílkové ve špitále: Krvácení do mozku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Maminka (93) Zuzany Bubílkové ve špitále: Krvácení do mozku!

Zuzana Bubílková: Maminka je v nemocnici
Zuzana Bubílková: Maminka je v nemocnici (Pavel Machan, Marek Patek, archiv)

Zrovna když se dala konečně dohromady po náročné operaci nohou, řeší další zdravotní problém. Maminka Zuzany Bubílkové (72) skončila po menší mozkové příhodě v nemocnici: Paní Ludmila (93) totiž trpí halucinacemi.

Syn z ní před rokem udělal dvojnásobnou babičku. Holčičku ale ještě neviděla, protože za rodinkou nemohla odletět do USA, jak původně plánovala. „Mám rodiče v péči a máti je teď v nemocnici, protože měla slabé krvácení do mozku,“ svěřila Aha! moderátorka a bývalá parťačka Miloslava Šimka (†63). „Naštěstí jsem u toho byla, tak jsem hned zavolala záchranku. V podstatě je to bez následků, ale má noční halucinace,“ dodala »Bubu« s tím, že u ní musí pořád někdo být.

Zuzana Bubílková - Muž roku

Video se připravuje ...

Sama na to ale nemá kapacitu, protože se stará ještě o 96letého tatínka Bohumíra. „Táta se ze všeho dostal. Je doma a nechce nikam jít. Chodím k němu třikrát týdně, je to moje povinnost postarat se o rodiče,“ konstatovala Zuzana na představení letošních finalistů Muže roku v pražské vile Lanna. Maminka by se domů měla dostat až na podzim. „Propustí ji, až úplně odezní ty halucinace. Už je to lepší, ty intervaly se mezitím prodlužují,“ uzavřela Bubílková.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.