Nová práce Světlany Nálepkové (63): Byznys s východní medicínou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Nová práce Světlany Nálepkové (63): Byznys s východní medicínou

Podnikavá Světlana Nálepková: Nabízí pomoc za 5000 Kč! Za dvě hodiny…
Podnikavá Světlana Nálepková: Nabízí pomoc za 5000 Kč! Za dvě hodiny…  (M. Pátek, archiv S. Nálepkové, Instagram, archiv)

Ve filmu naposled hrála před dvaceti lety. Herečka Světlana Nálepková (63) si na rozdíl od většiny kolegů může dovolit brát role jen v divadle. Před pár lety totiž v tichosti rozjela velký byznys založený na koučování a východní medicíně.

Vždycky myslela na zadní vrátka, a tak krom vlastních divadelních projektů začala investovat do osobního rozvoje, různých škol či kurzů východní medicíny. A všechno šikovně zpeněžila.

Byznys místo koníčku

„Ano, už mám vedlejší profesi. Začala jsem jógou, pak jsem se dostala ke klasickému buddhismu a k ajurvédě, před třemi roky jsem začala studovat Školu elitních koučů a zůstala tam jako lektor. Do toho jsem si udělala kurz rekonektivního léčení, takzvaného znovunapojení,“ řekla Aha! herečka, která koníček proměnila v byznys, otevřela si vlastní praxi a nabízí energetické léčení.

40 tisíc za 12 sezení

Za dvě hodiny osobního setkání klient zaplatí 5 tisíc korun, pokud by měl zájem o půlroční terapii a dvanáct sezení, musí si připravit 40 tisíc korun. „Strašně mě baví lidem otevírat dveře, když se jejich život nerovná jejich představám, nebo je tam něco, co nemůžou překonat,“ tvrdí Světlana, která nepoužívá léky a když jí něco bolí, snaží si pomoct sama. „Je to hodně o tom, jak člověk žije a pracuje s myslí,“ dodala herečka.

Pauza jim prospěla! Boudová s Tunou opět vrkají

Video se připravuje ...

Práce s energií

Znovunapojením vrací lidi do stavu přirozené harmonie, zdraví a rovnováhy. „Je to spojení s frekvencemi, které jsou zde v prostoru stále,“ říká Nálepková. „Jak tělo tyto frekvence cítí, začne se do stavu přirozené harmonie vracet. Někdo se vyléčí z problémů na fyzické úrovni, jiný si dá dohromady vztahy nebo začne dělat práci, kterou vždy chtěl dělat, nebo se celkově zklidní,“ vysvětluje herečka.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.