Poslední kapka pro Krampola: Zrada od kolegy? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Poslední kapka pro Krampola: Zrada od kolegy?

Martin Dejdar má zatím moderovat deset dílů.
Martin Dejdar má zatím moderovat deset dílů. (FTV Prima, archiv)

Když po 15 letech zničehonic zametli s pořadem Nikdo není dokonalý Jiřího Krampola (85), chtěli tehdy údajně modernizovat. Po 11 letech ale televize Prima vrací na obrazovky víceméně totéž, akorát naruby. Ptát se budou běžní lidé hostů ve studiu. Kšeft spadl do klína Martinu Dejdarovi (59).

Ostudu u otázek ze základního přehledu, který by měl znát každý, si tentokrát neudělají lidé z ulice, ale známé tváře ve studiu. Pokládat jim je budou sami diváci přes svůj mobilní telefon – natočí je a zašlou do studia.

Láska na zakázku: exkluzivně trailer s Jiřím Krampolem v zatím poslední roli

Video se připravuje ...

Dvě dvojice soutěžících si pak z velkoplošné obrazovky vyberou tváře tazatelů, aniž by tušily, jaké otázky pro ně mají přichystané. V podstatě jde o princip pořadu Nikdo není dokonalý. Úspěšný formát Prima s přestávkami vysílala od 90. let a uváděl ho Krampol.

Televize mu v roce 2013 měla dát po letech stopku s odůvodněním, že omlazují... Ve stejném roce se na primáckých obrazovkách objevil pořad Máme rádi Česko. Shodou okolností v něm jako jeden z kapitánů vystupoval Dejdar, který ho teď zařízne novou show. Zatím má moderovat deset dílů. „Je to jedna z prvních show, kde se diváci mohou těšit sami na sebe, protože jsou to oni, kteří tvoří základní kámen této soutěže. Mohou se ptát na cokoliv,“ přibližuje.

Jiří Krampol v nemocnici: Stavějí ho na nohy! Udělal i dřep!

Video se připravuje ...Přečtěte si
ELLA Průšová
24. 6. 2024 • 21:15

beladona; no vy jste studnice plná drbů! A Krampol, ten má za sebou několik rozvodů, což je mi naprosto jedno, ale není mi jedno, jak lidem lže, je to už nechutnej vyžírka!

beladona
24. 6. 2024 • 10:18

ELLA Průšová
---------------
Nikoli.Vím co má Krampol za sebou , ale Vy byste měla ubrat na své hysterii.
Moc by mě zajímalo , jak jste přišla na to, že byl Harapes jen slušný a hodný pán. Dyt po Harapesovi neštěkl pes do doby, než Poledňákoová natočila film a do doby, než si ho jako zástěrku vzala Zagorová, která mimochodem taky nebyla jen průračná studánka a docela s ním zametla.-
Průšová , kolikrát jste viděla s Haraesem film a tedy ho znáte odtud?
A naopak, kolikrát jste byla v divadle na jeho baletu před tím filmem a snatkem se Zagorkou a znáte ho tedy jako baletního umělce ?A víte, že na profláklé " Mezinárodní konzervatoři " - vlastím Ščuka " učí " Žilková, v těhotenství tam měla flek i její Agáta a kde utekli pro bordel někteří herc, ale i Harapes zůstal a stal se uměleckým ředitelem ?.To je škola, kde se platí a v podstatě pouze za prachy rozvíjí talent , kde v podstatě normální předměty nejsou, ty zůstaly za adepty na základce. .Ščuka na tom vydělává a rodiče platí.!Neznáte a vykládáte!
Takže brzděte ve svých soudech.Houby ho znáte.

ELLA Průšová
23. 6. 2024 • 22:39

beladona; asi jste jeho krevní skupina!

beladona
23. 6. 2024 • 01:01

Dejdara ráda nemám, Krampola ano a je mi fuk co tady hysterická Průšová vyřvává !
-------------------------

ELLA Průšová
22. 6. 2024 • 19:04

Krampole, tak ty si zase napráskal nějaké věci na Harapese! Co ti ten člověk udělal? Na rozdíl od tebe, byl pan Harapes slušný a vlídný pán a uměl, také na rozdíl od tebe! Ono je ti všechno málo, všechno máš zadarmo a hned, bez čekání a ty očerňuješ lidi i po jejich smrti! Přestaň lidem nadávat, donášet na ně a vůbec všem škodit!! Žij a nech žít!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.