Poslední kapka pro Krampola: Zrada od kolegy? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Poslední kapka pro Krampola: Zrada od kolegy?

Když po 15 letech zničehonic zametli s pořadem Nikdo není dokonalý Jiřího Krampola (85), chtěli tehdy údajně modernizovat. Po 11 letech ale televize Prima vrací na obrazovky víceméně totéž, akorát naruby. Ptát se budou běžní lidé hostů ve studiu. Kšeft spadl do klína Martinu Dejdarovi (59).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

beladona
23. 06. 2024 01:01

Dejdara ráda nemám, Krampola ano a je mi fuk co tady hysterická Průšová vyřvává !
-------------------------

reagovat nahlásit
ELLA Průšová
23. 06. 2024 22:39

beladona; asi jste jeho krevní skupina!

reagovat nahlásit
beladona
24. 06. 2024 10:18

ELLA Průšová
---------------
Nikoli.Vím co má Krampol za sebou , ale Vy byste měla ubrat na své hysterii.
Moc by mě zajímalo , jak jste přišla na to, že byl Harapes jen slušný a hodný pán. Dyt po Harapesovi neštěkl pes do doby, než Poledňákoová natočila film a do doby, než si ho jako zástěrku vzala Zagorová, která mimochodem taky nebyla jen průračná studánka a docela s ním zametla.-
Průšová , kolikrát jste viděla s Haraesem film a tedy ho znáte odtud?
A naopak, kolikrát jste byla v divadle na jeho baletu před tím filmem a snatkem se Zagorkou a znáte ho tedy jako baletního umělce ?A víte, že na profláklé " Mezinárodní konzervatoři " - vlastím Ščuka " učí " Žilková, v těhotenství tam měla flek i její Agáta a kde utekli pro bordel někteří herc, ale i Harapes zůstal a stal se uměleckým ředitelem ?.To je škola, kde se platí a v podstatě pouze za prachy rozvíjí talent , kde v podstatě normální předměty nejsou, ty zůstaly za adepty na základce. .Ščuka na tom vydělává a rodiče platí.!Neznáte a vykládáte!
Takže brzděte ve svých soudech.Houby ho znáte.

reagovat nahlásit
ELLA Průšová
24. 06. 2024 21:15

beladona; no vy jste studnice plná drbů! A Krampol, ten má za sebou několik rozvodů, což je mi naprosto jedno, ale není mi jedno, jak lidem lže, je to už nechutnej vyžírka!

reagovat nahlásit
ELLA Průšová
22. 06. 2024 19:04

Krampole, tak ty si zase napráskal nějaké věci na Harapese! Co ti ten člověk udělal? Na rozdíl od tebe, byl pan Harapes slušný a vlídný pán a uměl, také na rozdíl od tebe! Ono je ti všechno málo, všechno máš zadarmo a hned, bez čekání a ty očerňuješ lidi i po jejich smrti! Přestaň lidem nadávat, donášet na ně a vůbec všem škodit!! Žij a nech žít!

reagovat nahlásit
1lola
22. 06. 2024 11:08

Jak to vidím já? Vynucené úsměvy, vynucené jásání, no- nenadchlo mně to. Uvidíme příště.

reagovat nahlásit
ELLA Průšová
21. 06. 2024 22:15

Dejdar je velká špí-na, ale Krampol ho hravě předhoní! Ono Krampolovi nestačilo, že celý život vše získával zadarmo, podfukem, ještě se tím chlubil, nyní je sprostej na lidi, hlavně na staré, že mu všichni závidí, co, to neřekl, ale dělat si privilegia na nějaké pořady, zakazovat druhým něco moderovat, nehledě na to, že /Nikdo není dokonalý/ běží v Tv každý den a 2x, , snad to nechtěl moderovat on, šišlá, rozpomíná se na slovo, co chce říct, lapá po dechu, no jako každý v 85 letech! Nejsi Krampole už příliž drzej? Seš, přespříliš!

reagovat nahlásit
Jana Nováková
21. 06. 2024 20:28

Dejdar hrozně přehrává,příšerně artikuluje,je prostě nepřirozený.Prima opět šlápla vedle !!!

reagovat nahlásit
stařec
21. 06. 2024 12:27

Dejdar je nejkřivější rádoby herec u nás.Jeho nucený škleb už snad láká jen duševně slabší jedince!!

reagovat nahlásit
zuzakirsch
21. 06. 2024 11:46

Umělé Dejdarovo úsměvy a rádoby "humor". Už ukázky naznačily odpad.

reagovat nahlásit
stoura
21. 06. 2024 11:33

Dejdarova rodina zas má kšeft, to se posmějeme

reagovat nahlásit
Alva
21. 06. 2024 10:57

Člověk by měl být soudný a inovace je na místě.

reagovat nahlásit
stařec
21. 06. 2024 12:30

To máte pravdu,jenže inovace by měla být vždy lepší a toho Dejdar schopen není!!

reagovat nahlásit
jan klopal
21. 06. 2024 05:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

reagovat nahlásit

Kontakty

• Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.