Klausova oslava na zámečku: Přišli Nečasovi, Hejma nebo Železný | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Klausova oslava na zámečku: Přišli Nečasovi, Hejma nebo Železný

83. narozeniny Václava Klause: Livie, Duka i Nečasová. (19. 6. 2024)
83. narozeniny Václava Klause: Livie, Duka i Nečasová. (19. 6. 2024)  (Blesk)

Opulentní oslavu 83. narozenin včera uspořádal exprezident Václav Klaus. A to v zahradě zámečku na pražské Hanspaulce. Mezi hosty nechyběli třeba někdejší šéf televize Nova Vladimír Železný (79) nebo expremiér Petr Nečas s manželkou Janou. Ta se musela spolehnout na pomoc hůlky.

Na místo se sjelo několik desítek hostů. „Panu prezidentovi jsem přivezl med svůj vlastní a medové výrobky,“ prozradil poslanec Radek Vondráček (50, ANO). „Hodně zdraví, a aby občas, když čte noviny, tak aby měl alespoň na chviličku radost,“ přál zase oslavenci Železný. Kromě hostů nechyběla ani rodina, manželka Livie (80) nebo syn Václav ml. (54). Před hosty pak vystoupil Klaus sám s krátkou řečí.

Nečasovi, Železný, Filip Turek, Duka i Jandák: Příchody hostů na narozeninovou oslavu Václava Klause

Video se připravuje ...

„Chtěl bych poděkovat, že jste všichni přišli, tohle je tradiční setkání,“ pronesl Klaus a sklidil potlesk. „Uvědomil jsem si, že nejsem slavič... Jak člověk vstoupil do politiky, tak se narozeniny staly věcí veřejnou,“ dodal a pak už byl coby hlavní hvězda v jednom kole. I tak si ale našel čas, aby se v teplém odpolední osvěžil pivíčkem... Hanspaulku jakožto místo konání narozeninové oslavy si bývalý prezident oblíbil. Výjimkou byly Klausovy poslední kulatiny. U příležitosti oslavy 80 let se totiž bývalý prezident vrátil na Pražský hrad a významné výročí oslavil v jeho zahradách.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.