Známe porotu nového Talentu: Burešová se bude o křeslo dělit | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Známe porotu nového Talentu: Burešová se bude o křeslo dělit

V každém díle zasedne nově pět porotců (zleva: Prachař, Mórová, Mareš, Jandová, Slávik).
V každém díle zasedne nově pět porotců (zleva: Prachař, Mórová, Mareš, Jandová, Slávik). (Foto FTV Prima)

Natáčení oblíbené show Česko Slovensko má talent už je v plném proudu a televize Prima odtajnila kompletní složení poroty. Kromě stálic Marty Jandové (50), Jakuba Prachaře (40), Diany Mórové (54) a Jara Slávika (49) se mohou diváci těšit hned na tři nové porotce!

Dvanáctý ročník talentové show bude opravdu speciální. Nabídne totiž rovnou pět porotců v každém díle. Na místo hostujícího porotce usedne Eva Burešová (30), která se přesně před 13 lety prozpívala do velkého finále, a odstartovala tak svou kariéru. Střídat se s ní budou Leoš Mareš (48), který se na místo porotce vrací po 11 letech,  a slovenská zpěvačka Mária Čírová (35).

Eva Burešová: Na 1. máje dostala pusy od tří chlapů!

Video se připravuje ...

„Vždy jsem věřila v sílu talentu a v to, že každý člověk má v sobě něco výjimečného. Jsem nadšená, že mohu být součástí tohoto projektu,“ radovala se Čírová, známá duety s Benem Cristovaem (37) nebo kapelou O5 a Radeček. Kdy vtrhne talentová show na televizní obrazovky, bude už brzy oznámeno.

Eva Burešová šla s pravdou ven: Odtajnila konec seriálu ZOO!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Dianthos
21. 6. 2024 • 00:08

Zajímavé je, že si neuvědomuji, že by tolik lidí dlouhodobě brojilo proti nějaké herečce. Eva má jistě silnou fanouškovskou základnu, ale též v mnoha lidech probouzí negaci. A přesto nám ji Prima opětovně vnucuje v novém seriálu?

Ivana Sukenikova
20. 6. 2024 • 20:11

Burešovou si strčte někam! Nikdo neni na ni zvědavý! Jestli bude sedět v talentu tak většina lidí už tohle sledovat nebude!To si pište!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.