Prachař se obul do Agáty! POTUPA V PŘÍMÉM PŘENOSU | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Prachař se obul do Agáty! POTUPA V PŘÍMÉM PŘENOSU

Nevraživost Jakuba Prachaře (38) a Agáty Hanychové (36) nebere konce. Po bouřlivém vyjádření Agáty, že jí manželství s Prachařem vyšlo dost draho a kvůli vyrovnání musí »šaškovat« ve vile Like House, si přisadil i Jakub. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jana Nováková
01. 01. 2024 21:19

Sára pošle Jakuba k vodě.Pozná že má na víc než na něj.On už je usedlej stárnoucí a stejně mu to nejvíc slušelo s Agátou. Do tý rodiny se hodil.

-bello-
09. 11. 2021 00:08

pro: jity
------
Myslím, že to není tak jednoduché.Prachař si ji vzal s dítětem, na které jeho původní otec neplatil. Jistě to byl závazek navíc.Agáta na práci není, to se ví . Modelingem si sotva ona vydělá. Bez bulváru by úplně zapadla.Bulvár staví do pozoru intenzivně několik let se svou matkou Žilkovou. Přesto si ji přes její nevalnou pověst Prachař vzal.Asi byl v té době na dně, znali se od dětství, tak ...Pak mu zahnula a nebylo jasný, čí je to dítě. A v té době stará Žilková řvala ze Suchdola dolů do Prahy a do médií hysterie a la " modelete se za to nenarozené dítě " !!!! ....a další kecy. A pomlouvala Prachaře. A mě to totálně odpudilo! Rodina Žilkové každého, kdo přijde umoří. (Ani Stropnický tam toho vcelku moc neodžil)..
Prachař se o dítě stará.Stará se skoro častěji , než ona se svými frajery.Nemůže jí věnovat dům , který víceméně hradil on. Ona jen proto, že s ním má dítě si ho nárokovala, "aby mohla dítě řádně vychovávat" . On měl nový barák financovat, k tomu platit alimenty a každýchj 14 dní nést na 14 dní náklady střídavé péče své dcery. Mně to přijde , jak nároky Vondráčkové vůči Plekanci . Prostě toho chlapa zničit.
Prachař je mladý , má svůj život.Neustálé ataky Hanychové a Žilkové ustát nemusí. On toho na jejich adresu nikdy moc neřekl. Ty dvě se neštítily a do té štvanice proti němu zapojily i tu nejstarší , devadesátiletou babku, starou Žilkovou.
Říkám si, tak to holt Prachař o Agátě něco konečně řekl.
No a co !
Když nemá na údržbu baráku , který chtěla mít, je to starost její. V tom baráku má další dítě, ať se obrátí na dalšího tatínka!

jity
09. 11. 2021 09:34

Bello také jsem se divila proč do toho Prachař šel, ale nyní když má přítelkyni, která je mladší než Agáta, přirozeně krásná a ještě k tomu nadaná to holt přímo nas....

hukrates
30. 11. 2021 14:27

Bello - čistá pravda. Nevkusná, kolotočářská, uřvaná rodinka. Nevím, proč mám pocit, že Agáta i její matka musej smrdět. Nikdy jsem je neviděl, ale jsem o tom přesvědčenej

jardavozembouch
08. 11. 2021 13:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouch
07. 11. 2021 10:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
07. 11. 2021 02:43

bellmeku stará uslintaná, ulhaná závistivá šmudlo. Vyper si tepláky a zvracej u vás v domově tebe má každý na háku nulo

jardavozembouch
07. 11. 2021 00:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janisek
06. 11. 2021 19:19

Prachař je ubožák, že musí takto trapně ponižovat svou bývalou ženu, která mu dala krásné a zdravé dítě. Chudák holčička, až to bude jednou číst. Agáta mi je sympatická od té doby, co vidím jak se stará o děti a na tyto trapnosti bývalého a protekčního spratka Prachaře nereaguje.

jity
07. 11. 2021 12:00

Hlavně až holčička bude třeba jednou číst jak o ní Agáta psala, že nebude hezká, protože je podobná na Jakuba. Jinak nevím jak se o své děti stará, ale četla jsem s ní rozhovor kdy byla ještě vdaná a básnila, že spolu jezdí na víkend do Itálie. Na děti má najatou chůvu, kterou prý nikomu nepůjčuje. Protečkní spratkové jsou oba a možná Agáta více.

jardavozembouch
08. 11. 2021 13:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
08. 11. 2021 13:43

Nepsala to přes bulvár, ale na sociálních sítích, že holčička nebude hezká.

soorry
06. 11. 2021 19:19

Kecalo, se Sarou Sandevou se seznámil v pohádce Čertoviny!!!!!

jity
06. 11. 2021 16:48

Prachař si Agátu vzal a má s ní dítě. I když mám na ni svůj názor, tak alespoň on by mohl držet pysk. Vůbec se to nehodí aby na sebe před bulvár plivali. Napřed láska a pak nenáívisť? Komedianti jsou všichni kdo se takto zachovají.

kristinn
06. 11. 2021 14:32

Agátu nehodnotím, ale o tom, aké IQ má Prachař, som si urobila názor vtedy, keď sa spriahol s urechtanou, preafektovanou kobylou Mórovou. Tá keď vidí muža čo len trochu k svetu, by sa aj hore ním hneď vyškriabala.Pre ňu vlastne z programu "Československo má talent" prepínam. Vaša Jandová úplne pohoďáčka, ale toto ometlo ozaj nemusím...

runy
06. 11. 2021 10:54

Neví, proč je Agáta pořád vidět.Nic na ní není, stále plácá nesmysly. Stará se vůbec jako matka o děti. A co sociálka.. nic. Nevím, zda existují jenom Prachařovic. Ten Kuba je snad všude.David, Kuba,stará Batulková , co jeden to osšklivější a straší v televizi. Jako by nebyli jiní a sympatičtější , nebo jsou tak dobří? Asi ne

runy
06. 11. 2021 10:51

Neví, proč je Agáta pořád vidět.Nic na ní není, stále plácá nesmysly. Stará se vůbec jako matka o děti. A co sociálka.. nic. Nevím, zda existují jenom Prachařovic. Ten Kuba je snad všude.David, Kuba,stará Batulková , co jeden to osšklivější a straší v televizi. Jako by nebyli jiní a sympatičtější , nebo jsou tak dobří? Asi ne

aveneta
06. 11. 2021 09:05

Tak rozhodně má Prachař vyšší IQ než jeho bývalka....uplatní se v různých pořadech i rolí, jistě každému jeho humor nemusí tzv. sedět, ale oproti Agátě která se snaží vyniknout jiným způsobem, takovým "lacinějším"

jardavozembouch
06. 11. 2021 05:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kristinn
06. 11. 2021 14:27

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.