Ráž po kolizi s cyklistou: Pět let za mřížemi | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. července 2024

Svátek slaví Kristýna, zítra Jakub

Ráž po kolizi s cyklistou: Pět let za mřížemi

Jožo Ráž
Jožo Ráž (reprofoto FTV Prima)

Slovenský zpěvák Jožo Ráž (69) se vůbec poprvé vyjádřil ke srážce s cyklistou. Nejenže ani nezastavil, ale nevystoupil ani z auta a z místa nehody ujel. Jeho necitelná slova šokovala fanoušky. 

„Jel jsem třicítkou čtyřicítkou a po cestě vpravo metr ode mě cyklista. Je zelená, jedu přes křižovatku, cyklista náhle odbočí a vrazí do mého zrcátka,“ začal své vyprávění Ráž. „Bylo mi jasné, že mu nic není. Protože spadl, ale hned se zase zvedl. Neměl jsem důvod zastavit, protože mě všude všichni rádi fotí a chtějí můj podpis nebo si něco vypít. Jsem v tom absolutně nevinně,“ šokoval veřejnost zpěvák, který si tak znepřátelil snad všechny české i slovenské občany.

Ráž a Baláž křtili knížku o Elánu a navštívili Blesk! Vzpomínky na Patejdla a kmotr Jágr!

Video se připravuje ...

„Já vám nepomůžu, protože jsem populární, klidně si tu chcípněte,“ stojí v komentářích v nejmenované internetové diskuzi. „Působí naprosto senilním dojmem. Jak to, že má ještě papíry, vždyť je úplně mimo,“ píše se dále v diskuzi. 

Ráž zatím není stíhaný, protože nebylo podáno žádné trestní oznámení. Kdyby se však případem začala zabývat policie, hrozí zpěvákovi vysoký trest. „Pokud řidič dopravního prostředku, který po dopravní nehodě, na níž měl účast, neposkytne osobě, která při nehodě utrpěla újmu na zdraví, potřebnou pomoc (ač tak může učinit bez nebezpečí pro sebe nebo jiného), dopouští se trestného činu neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku. Za spáchání trestného činu hrozí odnětí svobody až na pět let nebo zákaz činnosti,“ informuje webová stránka Právoprovšechny.cz.

Kulový Blesk: Nový dokument ukazuje Rážovy temné stránky osobnosti

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jana Nováková
18. 6. 2024 • 12:57

Má moc vysoký ego.Je to namyš­lenej­,aro­gantní ubožák .Proč si myslí,že by se s ním chtěl někdo fotit?Moc si fandí.Denně pije koňak( jeho slova) a už má ten mozek vypitej.Jen ho zavřete aby si začal uvědomovat co je život když mu k tomu poznání nestačila jeho nehoda!!!

ladicek58
13. 6. 2024 • 18:29

Já to snad nenapíšu správně...

ladicek58
13. 6. 2024 • 18:27

Šorry,p8šu poprvé,tak to omylem odešlo 3x...

ladicek58
13. 6. 2024 • 18:26

Tak už konečně všichni začněte myslet normálně!Vždyť se fakt naprosto nic nestalo...👍"lekno"

ladicek58
13. 6. 2024 • 18:25

Tak už konečně všichni začněte myslet normálně!Vždyť se fakt naprosto nic nestalo...👍"lekno"

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.