Rodiče mladé Lucie na pokraji zoufalství: Matuš jen krčí rameny | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Rodiče mladé Lucie na pokraji zoufalství: Matuš jen krčí rameny

Lucie a Bohuš Matušovi
Lucie a Bohuš Matušovi (Foto CNC: Marek Pátek)

Ačkoli si lidé už docela zvykli na fakt, že zpěvák Bohuš Matuš (50) našel štěstí po boku o třicet mladší dívky, věkový rozdíl bude pro mnohé alarmující vždy. Jejich vztah se totiž začal budovat v momentě, kdy bylo Lucii Matušové (21) teprve 15 let. Pozornost, která na tento pár byla upřena, nesla hůře jak ona, tak i její rodiče. Pár nakonec napjaté roky ustál…

Jí bylo 15, jemu 45. Kontroverzní byl tento vztah vždy, a když se k tomu ještě připočte skutečnost, že se do mladé dívky zamiloval známý zpěvák, pozornost společnosti měli tito zaručenou. To nedělalo dobře ani Lucii, která do té doby byla běžnou studentkou, ani jejím rodičům.

„Ze začátku to bylo strašně těžké. K nim se donášely všechny ty články, já jsem o tom ani nevěděl a vím, že oni z toho byli nešťastní. Já jsem si toho nějak nevšiml. Oni mě sice znali, ale opravdu nechápali, co to píšou. Já se tomu nedivím, ale tak to chodí,“ vzpomíná Matuš na vypjaté začátky svého vztahu.

Nakonec si ale vše sedlo a s rodinou Lucie má dnes skvělý vztah. „Mám je strašně rád. Natynka je strašně miluje, protože se jí opravdu věnují,“ promluvil i za svou tříletou dceru Matuš. Mnozí se domnívali, že ze strany Lucie jde o pouhé pubertální poblouznění starším mužem, navíc zpěvákem. Ostře sledovanému vztahu tak nebyly dávány velké šance.

Bohuš Matuš s Lucinkou: Doma zkoumáme virtuální realitu!

Video se připravuje ...

S těhotenstvím a svatbou ale dvojice dala jasně najevo, že to myslí vážně. A ani po šesti letech pár nezaznamenal větší krizi. „Já jsem takový pohodář, nikdy se nehádám. Prostě jí dávám a vždycky jsem dával absolutní volnost, aby se cítila skvěle. Vždycky jsem to tak měl a vždycky to tak bude, doufám,“ dodal Matuš v závěru rozhovoru pro eXtra.cz.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.